Zvárač-zámočník

DECRAN-SK s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 2136/72, Považská Bystrica-Strojárne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1040 eur (6,5 Euro / hod) + odmeny - zamestnanec , 9,50 Euro/hod - živnostník Bonus až do 230 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre zvárača (CO), zámočníka. Zamestnanec sa prijíma do zamestnania ako výrobný robotník -zvárač/zámočník. Pracovná náplň- zváračské práce pri výrobe oceľových dverí, manipulačných paliet, manipulačných vozíkov a iných výrobkov podľa pokynov zodpovedného vedúceho s určitým podielom jednoduchých zámočníckych prác. Možnosť pracovať na živnosť - 13-ty plat sa pri živnostníkoch nevzťahuje.

Benefity:

- Mesačný BONUS – 100 eur ( variabilná zložka )
- Možnosť zvýšenia BONUSU o 130 eur / mesačne – Extra hodiny
- 13-ty plat ( výška mesačného platu – na konci roka )
- Jendozmenná prevádzka ( 6:00 – 14:30 )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zvárač/zámočník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Zahraničná spoločnosť venujúca sa výrobe plechových dverí pre európsky trh.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Robotnicka 273
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3336678   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1040 eur (6,5 Euro / hod) + odmeny - zamestnanec , 9,50 Euro/hod - živnostník Bonus až do 230 eur