Inštalatér dverí a okien Belgicko

DECRAN-SK s. r. o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
20 Euro/hod. + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

inštalácia dverí a okien v Belgicku

Ponúkame: mzda 20 Euro/h +
0.5 €/hr english speaking ( in principle pleople should speak English)
0.5 €/hr driving license B+E ( for driving car + trailer)
2.0 €/hr for use own tools ( see list ) first three months there is possibility to start with tools Decran.
0.013 €/Km for driver (ooigem to construction-site and back)
0.006 €/km for passenger (ooigem to construction-site and back)
- Possibility to rent room in common house at approximatly 1 km from Decran. 200 €/month + 50€/month consumption electricity, internet, gas….
- Average monthly invoice : 3.500 €
- Working regime
6 weeks working – 1 week holiday
3 weeks holiday summer
2 weeks holiday christmas
- Possibility to rent furnished room in common house with other Slovak subcontractors at approximatly 1 km from Decran. 200 €/month rent + 50 €/month consumption electricity, internet, gas,….

V prípade záujmu ma kontaktujte emailom na : katarina@decran.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

základná znalosť anglického jazyka

Zahraničná spoločnosť venujúca sa výrobe plechových dverí pre európsky trh.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Robotnicka 273
017 01 Považská Bystrica
ID: 3288407   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   20 Euro/hod. + príplatky