Lakovník/lakovač /príprava na lakovanie

DECRAN-SK s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 2136/72, Považská Bystrica-Strojárne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
10,15 - 11,4 EUR/hod.Mzda na živnosť, možnosť práce na na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre zručného pracovníka v oblasti lakovania,prípravy striekania,samotného striekania plechových dverí,prípadne jednoduchej montáže ako aj iných nevyhnutných služieb súvisiacich s hlavnou podnikateľskou aktivitou zamestnávateľa – výroba a montáž oceľových dverí, manipulačných paliet, manipulačných vozíkov a iných výrobkov.Pracovník môže byť prijatý do stavu zamestnancov, alebo pracovať ako živnostník. 13-ty plat sa na živnostníkov nevzťahuje.

Benefity:
- Pracovný odev (údržba + čistenie)
- Mesačný BONUS – 10 eur za deň ( variabilná zložka )
- 13-ty plat ( výška mesačného platu – na konci roka ) platí iba pre zamestnancov
- príplatky za sťaženú prácu platí iba pre zamestnancov
- Jendozmenná prevádzka ( 6:00 – 14:30 )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

lakovník

Počet rokov praxe

2

Zručnosť, kvalita odvedenej práce

Zahraničná spoločnosť, pôvodom z Belgicka zaoberajúca sa výrobou priemyselných dverí z ocele.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2929901  Dátum zverejnenia: 30.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 10,15 EUR/hod.