Lakovník/lakovač /príprava na lakovanie

DECRAN-SK s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 273, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Podľa dohody, v závislosti od schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre zručného pracovníka v oblasti lakovania,prípravy striekania,samotného striekania plechových dverí,prípadne jednoduchej montáže ako aj iných nevyhnutných služieb súvisiacich s hlavnou podnikateľskou aktivitou zamestnávateľa – výroba a montáž oceľových dverí, manipulačných paliet, manipulačných vozíkov a iných výrobkov.Pracovník môže byť prijatý do stavu zamestnancov, alebo pracovať ako živnostník.

Práca na I. zmenu
Ročný dochádzkový bonus do výšky mesačného platu. Mesačný bonus za kvalitu, efektivitu a dochádzku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

lakovník

Počet rokov praxe

2

Zručnosť, kvalita odvedenej práce

Zahraničná spoločnosť venujúca sa výrobe plechových dverí pre európsky trh.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Robotnicka 273
01701 Povazska Bystrica

Kontakt

ID: 2929901   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Podľa dohody, v závislosti od schopností uchádzača