Konštruktér

DECRAN-SK s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 273, Považská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac 1300 € + 200 € prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výrobu priemyselných interiérových dverí hľadáme šikovného inžiniera, ktorý je schopný pracovať v nasledovných programoch: Autodesk Inventor, Autodesk Autocad. Výhodu majú uchádzači ktorí sú schopní pracovať aj v programe Autodesk Vault a v niektorom z páliacich programov (pre plazmový páliaci stroj) napríklad v programe Wrykrys. Hlavnou náplňou pracovníka je tvorba výrobnej výkresovej dokumentácie s využitím databázy výkresov už vytvorených, alebo v spolupráci s materskou firmou v Belgicku.Výhodou sú skúsenosti z práce s ohýbaním plechov.
Práca na I.zmenu,nástup možný ihneď, platobné podmienky budú dohodnuté na osobnom pohovore.

Práca na I. zmenu.
Ročný dochádzkový bonus vo výške mesačného platu

Životopisy poprosím zasielať na emailovú adresu: [email protected] Oslovený budú len vybraný uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, konštrukcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Autodesk Inventor - expert
AutoCAD - expert

Vodičský preukaz

B

Zahraničná spoločnosť, pôvodom z Belgicka zaoberajúca sa výrobou priemyselných dverí z ocele.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Decran - SK s.r.o.
Robotnicka 273
01701 Povazska Bystrica

Kontakt

ID: 2928027  Dátum zverejnenia: 25.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac1300 € + 200 € prémie