Grafický designer

decoLED SK s.r.o.

Miesto práce
Kladenská 37, Dobrovíz, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je kreatívna a samostatná grafická tvorba vianočnej výzdoby miest, obcí, obchodných centier a iných komerčných objektov; ako je štylizácia vianočných motívov a rozprávkových postáv, priestorové kresby a skicovanie. Medzi občasné činnosti patrí príprava katalógov a propagačných materiálov. Možnosť podieľať sa priamo na procese realizácie.

- možnosť homeoffice
- práca v kreatívnom odbore
- priestor pre seberealizáciu
- zázemie menšej rodinnej firmy
- služobný telefón, notebook

Za zaslané životopisy s fotografiou, motivačným dopisom a s portfóliom svojej práce vopred ďakujeme. Vybraných uchádzačov budeme informovať o ďalšom postupe emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

grafický dizajn, priemyselný dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Illustrator - Pokročilý
technická kresba - Pokročilý
ručná kresba - Pokročilý
3D animácie - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Uvítame vysokú kreativitu a výtvarné nadanie, požadujeme samostatnosť a nadšenie pre prácu.
Hľadáme grafika/designera pre originálnu grafickú tvorbu vianočných dekorácií a tematizovanej výzdoby vrátane grafického stvárnenia detských kútikov v OC na platforme Adobe.

Spoločnosť decoLED predáva vlastný sortiment vysoko kvalitných výrobkov pre vnútorné a vonkajšie vianočné osvetlenie. Okrem klasických svetelných systémov ponúkame jedinečnú kolekciu dekoratívnych výrobkov. Spokojnosť zákazníkov je pre našu spoločnosť najväčšou prioritou. Sme pripravení poskytnúť našim zákazníkom komplexné služby počínajúc výberom vhodnej vianočnej výzdoby, technického poradenstva, vypracovania grafických návrhov až po samotnú montáž a následný záručný aj pozáručný servis vianočnej výzdoby.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4055611  Dátum zverejnenia: 1.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac