Zákaznícky servis pre Maďarsko + pomoc na predajni v Prešove

decoLED SK s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850 + možnost růstu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poradenstvo zákazníkom pri predaji osobne aj online
- Správa maďarského e-shopu: vkladanie nových výrobkov, aktualizovanie informácií, starostlivosť o objednávky zákazníkov, odosielanie tovaru koncovému zákazníkovi
- Jednozmenná prevádzka, pracovný čas podľa sezóny cca 9.00 – 17.30
- Vedenie kompletnej evidencie e-shopu, správa databázy
- Komunikácia so zákazníkmi na sociálnych sieťach (Facebook/ Instagram) v maďarčine
- Práca s pokladňou na predajni v Prešove– príjem a výdaj hotovosti
- Skladové práce – prijímanie a vydávanie tovaru zo skladu
- Vytváranie faktúr k objednávkam, riešenie reklamácií
- Spolupráca s maďarským obchodným zastúpením
- Preklady textov zo slovenčiny do maďarčiny (najmä popisy výrobkov)

- zaměstnanecké slevy

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na mail: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Nástup: 07/2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

proaktivita, analytické a praktické myslenie, spoľahlivosť, dochvíľnosť, dôslednosť, organizačné schopnosti, trestná bezúhonnosť, komunikatívnosť, ochota pracovať nad rámec hodín v rámci sezóny (cca 3mesiace v roku), samostatnosť, ochota učiť sa novým veciam

Spoločnosť decoLED predáva vlastný sortiment vysoko kvalitných výrobkov pre vnútorné a vonkajšie vianočné osvetlenie. Okrem klasických svetelných systémov ponúkame jedinečnú kolekciu dekoratívnych výrobkov. Spokojnosť zákazníkov je pre našu spoločnosť najväčšou prioritou. Sme pripravení poskytnúť našim zákazníkom komplexné služby počínajúc výberom vhodnej vianočnej výzdoby, technického poradenstva, vypracovania grafických návrhov až po samotnú montáž a následný záručný aj pozáručný servis vianočnej výzdoby.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3424157  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 + možnost růstu