Profesionálny poradca zákazníka - kuchyne Košice

DECODOM, spol. s r.o.

Miesto práce
Dom nábytku Decodom Košice, Pri prachárni, Juh
Termín nástupu
asap
825 - 1 350 EUR/mesiac+ 200 € náborový bonus (prvé 3 mesiace) + provízie podľa predaja, po skúšobnej dobe priemerná mzda brutto 1350€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte talent na obchodovanie, viete ľudí inšpirovať a presvedčiť? Ak máte navyše vzťah k dizajnu, zariaďovaniu, k nábytku a chuť premeniť klientom ich bývanie na perfektný domov, neváhajte a pridajte sa do nášho Decodom košického tímu. Sme najväčší slovenský výrobca nábytku so 74 ročnou tradíciou. Pošlite nám svoj životopis a využite u nás svoje schopnosti a potenciál.

Čo budete u nás robiť?
Pôsobiť budete na našej košickej pobočke. Klientom budete poskytovať poradenstvo s výberom kuchýň a iného nábytku. Naučíme Vás pracovať s grafickým programom, v ktorom budete klientom pripravovať dispozičné riešenie nábytku. A samozrejme obchodovať. Budete vedieť ponúknuť riešenie všetkým klientom, pretože kuchyne máme pre každý životný štýl, či už sa k vám do predajne príde poradiť klasická veľká rodina s deťmi, manažér, kreatívni mladí ľudia, chatári, či staršia dáma na dôchodku.

- náborový bonus 600 €
- stály pracovný pomer s kombináciou fixnej a variabilnej zložky platu
- zaujímavá práca v dizajnérskom prostredí s možnosťou kariérneho rastu
- zvýhodnenia na produktoch Decodom
- motivačné súťaže pre obchodníkov
- zamestnanecké a sociálne benefity
- špeciálne akcie a eventy pre zamestnancov

Úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe životopisov pozveme na osobný pohovor. Životopis spolu s motivačným listom adresujte na PERSONÁLNE ODDELENIE spoločnosti DECODOM - s označením pracovného miesta o ktoré sa uchádzate, spolu s miestom výkonu povolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevo,technika,obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Vhodný kandidát musí mať technické a zároveň estetické cítenie a priestorovú predstavivosť. Orientuje sa v aktuálnych nábytkových trendoch a sleduje vývoj dizajnu. K základným zručnostiam patrí aj práca v grafickom softvéri, pomocou ktorého bude navrhovať kuchynský nábytok. Je komunikatívny a pripravený riešiť požiadavky zákazníkov. Prax v predaji nábytku výhodou. Spolu so žiadosťou zašlite Vaše portfólio prác, návrhov, realizácií. Akceptujeme len vlastný štruktúrovaný životopis a motivačný list, nie vyplnený predtlačený formulár.

Najväčší slovenský výrobca nábytku - proexportne zameraná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4580732  Dátum zverejnenia: 23.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 825 EUR/mesiac