Interiérový architekt

DECODOM, spol. s r.o.

Miesto práce
Pílska, Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
základná mzda 830 € + provízie /priemerná mzda brutto 1 200 € /výška odmeny je závislá od odborných skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovať riešenia interiéru domov nábytku a kuchynských štúdií spoločnosti
- tvorba dizajn manuálu dekorácií expozícií
- aktívne cestovanie po pobočkách, dekorovanie a kontrola dodržiavania dizajn manuálu
- spolupráca s dodávateľmi pri vývoji kuchynského nábytku

- práca v Slovenskej spoločnosti s 20. ročnou tradíciou
- kariérny rast
- stabilný príjem
- príspevok na stravovanie
- finančná odmena pri pracovnom výročí
- finančná odmena pri životných jubileách
- odmeny pre darcov krvi
- zamestnanecké zľavy na výrobky spoločnosti

Žiadosť spolu so životopisom a motivačným listom zasielajte na adresu personálneho oddelenia DECODOM spol. s r.o. Pílska 7, 955 13 Topoľčany.
Kontaktujeme uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselné výtvarníctvo / konštrukcia a tvorba nábytku / dizajn interéru

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- silné estetické cítenie a vizuálne zručnosti
- tvorivosť a kreativita
- schopnosť kreatívne navrhovať riešenie interiéru
- skúsenosti pri tvorbe a návrhu interiéru
- schopnosť farebne zladiť interiér
- vedomosti o najnovších trendoch v oblasti bytového dizajnu
- schopnosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí a pod tlakom
- informačná gramotnosť
- osobný rozvoj schopnosť vlastnej prezentácie
- samostatnosť
- kultivovaný slovný prejav
- ochota cestovať po celej SR
- aktívna znalosť cudzích jazykov vítaná

Najväčší slovenský výrobca nábytku - proexportne zameraná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3667562  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 830 € + provízie /priemerná mzda brutto 1 200 € /výška odmeny je závislá od odborných skúseností a praxe uchádzača