Administratívny pracovník - analytik maloobchodnej siete

DECODOM, spol. s r.o.

Miesto práce
Pílska 7, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
motivačné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza predaja, zásob, príjmu objednávok
- príprava a spracovanie podkladov k analýzam
- spracovanie analýz v programe Excell
- práca v programe Excell /vnútorné funkcie, rozšírený filter, overenie údajov, kontingenčné tabuľky, vytváranie formulárov/
- administrácia a údržba komunikačných programov a serverov
- analýza požiadaviek na dátové koncepty a štruktúry
- analyzovanie, odporúčanie zlepšení informačných systémov, s cieľom dosiahnuť maximálny možný výkon
- zodpovednosť za dohliadanie nad postupom prác vo zverených oblastiach
- zabezpečovanie vyškolenia používateľov v zmenách informačných systémov
- tvorba štatistickej dokumentácie a podávanie reportov podľa požiadaviek
- archivovanie, zálohovanie zverených údajov

- zázemie stabilnej Slovenskej spoločnosti, predaj kvalitného produktu
- zamestnanecké výhody vyplývajúce z činnosti spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
- príjemné pracovné prostredie
- práca s najmodernejšou technikou

Úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe životopisov pozveme na osobný pohovor. Životopis spolu s motivačným listom adresujte na PERSONÁLNE ODDELENIE spoločnosti DECODOM - Akceptujeme len vlastný štruktúrovaný životopis a motivačný list, nie vyplnený predtlačený formulár.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované znalosti :
Internet (e-mail, www)
Používateľ MS Windows
Excel ( kontingenčné tabuľky ) - pokročilý

Ďalšie požiadavky na kandidáta:
- Od úspešného kandidáta požadujeme proaktívny, zodpovedný prístup, spoľahlivosť, časovú flexibilitu. Prax v odbore vítaná.
Akceptujeme len vlastný štruktúrovaný životopis a motivačný list, nie vyplnený predtlačený formulár.

Najväčší slovenský výrobca nábytku - proexportne zameraná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Pilska 7
955 13 Topoľčany

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Kačinová
Tel.: 038-5352485
E-mail: poslať životopis
ID: 3200806   Dátum zverejnenia: 1.12.2017