Reagujte bez životopisu

Horizontkár

DECO Martin, spol. s r.o.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
jún 2021
8 - 10 EUR/hod.Mzda je závislá od pracovných skúseností a výkonu daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Deco Martin, spol. s r.o. rozširuje tím ľudí vo výrobe a hľadá kandidátov pozíciu horizontkár pre klasickú horizontku W100A

Pracovaná pozícia vyžaduje samostatnosť, znalosti upínania kusov, viazanie a manipuláciu s bremenami pomocou mostového žeriavu.

práca v stabilnej spoločnosti
motivujúce finančné ohodnotenie + 13 -plat
preplácanie nadčasov
možnosť odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

obsluha horizontky W100A

Počet rokov praxe

5

Od uchádzača požadujeme:
- skúsenost aspoň 5 rokov s kusovou/zákazkovou výrobou
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- ochotu pracovať na 2 zmeny

Firma DECO Martin bola založená v roku 1998. Je to čisto privátna spoločnosť s nasledovnými činnosťami: zákazková výroba, montáž, technológia pre vlastnú výrobu, lakovanie, zásobovanie a obchod.
Vyrábame predovšetkým rôzne zariadenia pre potravinársky a automobilový priemysel, ako aj rôzne oceľové konštrukcie, zvarence podľa vlastnej alebo dodanej technickej dokumentácie. Vyrábame taktiež rôzne jednoúčelové stroje, lisy na výrobu jedlých rastlinných olejov, transportné palety či prevodovky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4077699  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.