Decathlon: Customer relationship center advisor

Miesto práce
Decathlon Pharos, Pri letisku, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Od 1 045 EUR/mesiacNÁŠ PLAT SA SKLADÁ Z: NÁSTUPNEJ MZDY: Plný úväzok: od 1050 EUR/mesiac brutto Skrátený úväzok 20h: od 542EUR/mesiac brutto Nástupná mzda je vždy prehodnocovaná na základe skúseností daného uchádzača MESAČNÉHO BONUSU až do 10% hrubej mzdy - PÍSPEVKU NA STRAVOVANIE - VÍKENDOVÝCH PRÍPLATKOV - PODIEL ZO ZISKU SPOLOČNOSTI - Profitsharing PRIEMERNÝ mesačný PLAT spoluhráčov na rovnakej pracovnej pozícii, ktorí sú v spoločnosti menej ako 1 rok je 1150 € PRIEMERNÝ PLAT spoluhráčov na rovnakej pracovnej pozícii, ktorí sú v spoločnosti viac ako 1 rok je 1300 €

Popis pracovnej pozície

⚽ ZDIEĽAJ SVOJU VÁŠEŇ K ŠPORTU A RADOSŤ Z NEHO! ⚽

Customer Happiness Centre
Všetci členovia a členky CHC (Customer Happiness Centre) tímu pracujú spoločne na tom, aby poskytli všetkým zákazníkom i návštevníkom predajní a internetových stránok spoločnosti 5⭐ zážitok z nakupovania a s tým súvisiacu podporu a odpovede na otázky, ktoré zákazníci kladú prostredníctvom všetkých komunikačných kanálov.

"Spokojný alebo spokojný"
Každý spoluhráč Online zákazníckeho centra je vedený k tomu, aby zabezpečoval spokojnosť všetkých zákazníkov a športových používateľov a to najmä zabezpečovaním bezpečného a rýchleho nakupovania na našej internetovej stránke decathlon.sk

Zákazník a šport
Pre našich zákazníkov a športových používateľov vždy robíme absolútne maximum. Vášeň k športu a prozákaznícky prístup: to sú dôvody, prečo sa radi delíme o svoje tipy a skúsenosti so zákazníkmi a športovými používateľmi. Spoločne poskytujeme nielen najlepšie rady zo širokej ponuky online produktov, ale rovnako sprevádzame celým procesom nákupu.

Náplňou Tvojej práce bude:
zabezpečovanie spokojnosti zákazníkov
Do tejto oblasti spadá reagovanie na požiadavky návštevníkov i zákazníkov predajní a internetových stránok spoločnosti a otázky týkajúce sa služieb, produktov a informácií o vernostných účtoch
správa všetkých komunikačných kanálov
Tvojou úlohou bude prijímať telefonáty, e-maily a okamžité správy od návštevníkov a zákazníkov predajní a internetových stránok a udržiavať rýchlu mieru odozvy s vysokým štandardom prozákazníckeho prístupu

správa objednávok
Do tejto oblasti spadá systémové vybavovanie a spracovávanie e-shopových objednávok, komunikácia s prepravnými spoločnosťami ohľadom doručovania a prípadné riešenie neštandardných situácií.

PRETO HĽADÁME ŠPORTOVCOV A ŠPORTOVKYNE, KTORÍ:

- chcú spojiť svoju vášeň s prácou
- majú energiu a chuť realizovať svoje nápady
- chcú kariérne rásť a pracovať na svojom osobnom rozvoji
- radi riešia problémy a neboja sa výziev
- ovládajú gramatiku slovenského jazyka na vysokej úrovni
- ovládajú angličtinu na komunikatívnej úrovni
- veľmi radi komunikujú a okrem športu majú záľubu v práci s ľuďmi
- sú schopní a ochotní hrať ako súčasť tímu aj v najrušnejších časoch

Iné výhody

Práca v Decathlone Ti ponúka:
• kolektív v ktorom majú všetci niečo spoločné – šport a radosť z neho !
• osobnostný a profesionálny rast a možnosť napredovať
• flexibilný pracovný čas
• team buildingy plné športu a všetkého, čo k nemu patrí
• zamestnanecká zľava na Decathlon Passion Brands produkty
• akciový program - Shareholding
• podiel na zisku spoločnosti
• sociálny fond - príspevok na športové aktivity / MultiSport kartička
• životné a cestovné poistenie

www.decathlon.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Fulop
E-mail: poslať životopis
ID: 4126695  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 045 EUR/mesiac