Online líder športu

Miesto práce
Decathlon Pharos, Pri letisku, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
850 - 1 020 EUR/mesiacplný úväzok 850 € brutto + bonus až do výšky 20% z hrubej mesačnej mzdy

Popis pracovnej pozície

Čo je lepšie, než keď spojíš Tvoju najväčšiu vášeň s prácou? U nás sa to dá!
Kto poradí ostatným športovcom lepšie ako Ty - človek, ktorý má rád šport?

AKTUÁLNE HĽADÁME ZANIETENÝCH športovcov ktorí:

• nakazia radosťou z pohybu aj iných športovcov,
• dokážu sa zladiť s našim flexibilným pracovným časom,
• sú vitálni, komunikatívni, energickí, samostatní a zodpovední,
• napriek svojej samostatnosti radi pracujú v kolektíve,
• spravia pre návštevníka našej webstránky maximum.

Prihlás sa ak si :
- zvedavý športovec
- komunikatívny, praktický a organizovaný
- motivovaný zlepšovať seba, svoju prácu a výsledky
- zaujíma ťa online business
a chceš zmeniť Slovensko

Do tímu prinesieš :
- vedomosti
- svoje how know
- svoje názory ako zákazníka a športovca

Požiadavky na úchádzača :
- základná znalosť HTML
- skúsenosť s používaním Google Analytics
- používateľská znalosť MS Office
- logické myslenie
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Svoje životopisy a motivačné listy (opíšte v nich, akým športom sa venujete a ako často) zasielajte na [email protected].

Koho hľadáme

- vedomosti

Iné výhody

Nástupný plat 850€ brutto (plný úväzok)
Bonus k platu (0-20% z brutto mzdy)
Individuálne ohodnotenie (na základe ročných výsledkov)
Stravné lístky v hodnote 3,90€
Podiel na zisku spoločnosti
Kolektív, v ktorom majú všetci niečo spoločné – šport!
Osobnostný a profesionálny rast
Teambuildingy plné športu a všetkého, čo k nim patrí
Zamestnanecká zľava na Decathlon Passion Brands produkty
Akciový program (shareholding) pre zamestnancov
Sociálny fond - príspevok spoločnosti na športové aktivity
Životné a cestovné poistenie
Rovnaká mzda pre ženy a mužov

www.decathlon.sk

Kontakt

ID: 3803379  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 020 EUR/mesiacplný úväzok 850 € brutto + bonus až do výšky 20% z hrubej mesačnej mzdy