Stavbyvedúci/Projektový manažér - elektroinštalácie

DEALCO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019, príp. dohodou
1300 - 1400,- btto Eur /plat bude určený podľa skúseností kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a riadenie realizácie projektov elektrických inštalácií, organizovanie montážnych partií.
Výber a objednávanie materiálu na realizáciu, evidencia spotrebovaného materiálu na stavbe.
Spracovanie podkladov vykonaných prác a odpracovaných hodín.
Vedenie stavebného denníka, komunikácia so stavebným dozorom.
Drobné elektroinštalačné práce.

Hľadáme aj elektrikárov a servisných technikov pre oblasť elektroinštalácií.
Servisný technik má k dispozícii služobné auto.

Väčšina stavieb sa nachádza v Bratislave a v blízkom okolí.

Mobilný telefón po dohode aj na súkromné účely.
Po zapracovaní možnosť získať aj iné benefity.
Ohodnotenie podľa dosiahnutého výkonu a splnenia stanovených cieľov.

Ubytovanie neposkytujeme.

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku na mail : [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - stavebnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti realizácie elektrických inštalácií. Pre klientov zabezpečuje kompletný servis od projektov až po samotnú realizáciu a následný servis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Minimálne 2 roky praxe na podobnej pozícii.
Skúsenosť s riadením ľudí a vedením stavby nutná.
Osvedčenie podľa Vyhl. č 508/2009 § 22 u Stavbyvedúceho nutné.
Nutná znalosť čítania technickej dokumentácie - elektroprojektov.

Samostatné jednanie a vystupovanie.
Proaktívny prístup k riešeniu zverených úloh a požiadaviek.
Možnosť osobného rastu v oblasti elektrotechniky a elektrických inštalácií.

SZU, personálny management a personálne poradenstvo.
ID: 3552191  Dátum zverejnenia: 24.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1400,- btto Eur /plat bude určený podľa skúseností kandidáta/