Technik elektrických skúšobných zariadení s angličtinou

DEALCO s.r.o.

Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.7.2019, príp dohodou
800 - 1 180 EUR/mesiac1180,- btto Eur + diéty, polročné prémie + odlučné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie, stavba a implementácia testovacích systémov pre kabeláže prémiových značiek osobných áut
• Definovanie testovacích kritérií a príprava vzorových testovacích modulov
• Kontrola a údržba testovacích systémov a poskytovanie technickej pomoci
• Plánovanie a vykonávanie technických zmien a kontrola ich funkčnosti
• Podpora lokálnych výrobných závodov celej skupiny v oblasti údržby testovacích systémov
• Práca na projektoch
• Vedenie dokumentácie

Táto pozícia je spojená s vycestovávaním do výrobných pobočiek v zahraničí po celom svete /približne 15 dní v mesiaci je pracovník v zahraničí, ostatné dni čerpá náhradné voľno, príp. pracuje v Kolárove, kde má zabezpečené ubytovanie/.

Platové podmienky budú závisieť od skúseností kandidáta. Základný plat sa pohybuje v rozpätí 800 - 11800,- btto Eur, polročné prémie, odlučné a diéty počas práce v zahraničí.

• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Dobré pracovné podmienky
• Možnosť odborného rastu
• Úplné zaškolenie v Kolárove a v Rakúsku / Nemecku
• Noví kolegovia z miest nad 45 km od Kolárova majú ubytovanie vo firemnom apartmáne v Kolárove zabezpečené
• Počas služobnej cesty ubytovanie, cestovanie, poistenie je zabezpečené

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou káblových zväzkov a dodávaním súčiastok najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES.

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stredoškolské vzdelanie elektrotechnické, príp. strojárske s maturitou, môže byť aj absolvent SŠ, príp. VŠ s aktívnou angličtinou

Vyhláška MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. o elektrotechnickej spôsobilosti,
§ 21, príp. 22 – nutné
Ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Schopnosť pracovať samostatne
Vysoká miera flexibility - ochota cestovať do zahraničia
Schopnosť kriticky premýšľať a prichádzať s návrhmi na zlepšenie
Skúsenosti s SW z meracej techniky a so sieťovou technikou TCP/IP - výhodou
Skúsenosti s programovaním smart kamier - výhodou

SZU, personálny management a personálne poradenstvo.
ID: 3506932  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 180 EUR/mesiac1180,- btto Eur + diéty, polročné prémie + odlučné