Obchodno-technický zástupca pre stavebný sortiment pre Žilinský /príp. Košický/ kraj

DEALCO s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1600,- btto fix + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj produktov vo zvolenom regióne - stavebný sortiment, stavebná chémia.
Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v oblasti stavebníctva - stavebné spoločnosti, Stavebniny, montážnici, realizačné firmy, architekti, developéri.
Starostlivosť a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi.
Koordinácia priebehu zákazky z obchodného hľadiska.
Spracovanie cenových ponúk, technologických postupov a riešení (v spolupráci s technickým oddelením), sledovanie pohľadávok.
Jednanie so zákazníkmi spoločnosti.
Informatívne merania fyzikálnych parametrov konštrukcie (vlhkosť, teplota, pevnosť) za účelom overenia, alebo odporučenia vhodnej technológie zásahu.
Plnenie plánu obratu.
Plnenie stanovených cieľov a úloh, administratíva a reporting.

Perspektívne zamestnanie, stabilita nadnárodnej spoločnosti
Motivujúce platové podmienky
Doplnkové dôchodkové sporenie
Služobné vozidlo aj na súkromné účely
Notebook s mobilným pripojením na internet
Mobilný telefón
Dodatková dovolenka, stravné lístky
Rozširovanie znalostí najnovších technológií v oblasti stavebnej chémie

Hľadáme dvoch Obchodníkov, jedného pre košický región a druhého pre žilinský región.

Posielajte svoj životopis len v prípade, že spĺňate dané požiadavky. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Stredoškolské, príp. vysokoškolské vzdelanie technického zamerania.
Prax na pozícii Obchodného zástupcu v stavebníctve je nevyhnutná.
Praktické skúsenosti s predajom stavebného sortimentu sú nutné.

V prípade, že spĺňate požiadavky posielajte svoj životopis na mail, príp. volajte na mobil 0948 974 500.

SZU, personálny management a personálne poradenstvo.
ID: 3423543  Dátum zverejnenia: 20.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1600,- btto fix + provízie z predaja