Projektový manažér TZB do Žiliny

DEALCO s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečenie zákaziek v oblasti VZT, klimatizácií a kúrenia
Vypracovanie cenových ponúk
Zabezpečiť dodávky materiálu
Zabezpečenie subdodávateľov a montážnych partií pre realizáciu pridelenej zákazky
Priebežne evidovať a odsúhlasovať práce s objednávateľom
Dohliadať na podmienky realizácie diela dohodnuté v ZoD
Pripraviť súpis vykonaných prác po ukončení realizácie
Účasť na kontrolných dňoch stavby a riešenie problémov počas výstavby s objednávateľom
Koordinácia prác na stavbe, Odovzdanie stavby investorovi, Vedenie stavebného denníka

/Výkon práce je buď v bratislavskom alebo žilinskom kraji - podľa bydliska uchádzača/
Absolvent Stavebnej fakulty odbor TZB bez praxe je tiež vítaný
Nástup je 1. 4. 2018, príp. dohodou

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, spol. ktorá sa zameriava na servis a montáž VZT, klimatizácie a kúrenia.

Štandardné firemné benefity
Služobné auto aj na súkromné účely
Mobil, notebook
Finančné ohodnotenie - fixný plat + prémie zo zrealizovaých zákaziek, celoročné odmeny

Na pohovor budú pozvaní len kandidáti, ktorí spĺňajú dané požiadavky. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, elektro - odbor TZB, Manažment a technológia stavieb

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, precíznosť a orientácia na plnenie cieľov

SZU, personálny management a personálne poradenstvo.
ID: 3261451  Dátum zverejnenia: 1.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou