Obchodný zástupca B2B segment / Telefonista v modernom call centre

Deal Factory s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaných a energických nových kolegov/kolegyne na pozíciu Obchodného zástupcu / Telefonického operátora. V našom tíme oceníme schopnosť komunikovať efektívne a vytvárať pozitívne vzťahy s klientami.

- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi.
- Pravidelná komunikácia s existujúcimi klientmi s cieľom zabezpečiť ich maximálnu spokojnosť.
- Poskytovanie informácií o produktoch alebo službách a zodpovedanie otázok potenciálnych zákazníkov.
- Telefonický kontakt so zákazníkmi na podporu predaja.
- Dokončenie potrebných dokumentov a sledovanie, dodržiavanie obchodného procesu.
- Pozícia "obchodný zástupca" je spojená aj s realizáciou obchodných stretnutí.
- Pozícia "telefonický operátor" je zameraná len na calling. :)

- Konkurencieschopný plat a bonusový systém.
- Príležitosť rásť v dynamickom, technologickom a inovatívnom pracovnom prostredí.
- Odborný rozvoj a školenia.
- Príjemný a podporujúci kolektív.
- Možnosť práce z domu aj z kancelárii v Žiline (Mariánske námestie) alebo v Bratislave (The Spot).
- Preplácané cestovné náklady, príspevok na telefón, účasť na školeniach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Deal Factory s. r. o. je prvá obchodná agentúra s vášňou k inováciám, ktorá pôsobí na SVK trhu od roku 2017. Našou misiou je pomáhať klientom pôsobiacim v rôznych segmentoch zlepšovať ich výsledky a progres v oblasti obchodu. Špecializujeme sa na outsourcingové obchodné služby, obchodné stratégie a podporu v oblasti predaja, ako i zavádzame inbound predaj. Pôsobnosť spoločnosti sa rozrástla momentálne do ďalších krajín Európy.
ID: 4780733  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac