Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Čašník-servírka

Koliba u starej Matere

Miesto práce
Koliba u Starej matere, Nemecká
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 - 5 EUR/hod.možnosť výplat týždenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí na kolibe

nápoje ,zamestnanecká strava bez obmedzenia za 25% z ceny ,ľudový kraj pracovné oblečenie .

kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov ostatným ďakujeme za záujem .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

usmiaty pozitívny človek ktorý znesie pracovať v strese

Spoločnosť prevádzkuje kolibu. Koliba u starej Matere -reštaurácia je jedinečná stavba postavená z mnoho atypických stromov.
Hlavná myšlienka koliby je :

Chceme, aby náš hosť nebol hosť, ale náš priateľ. Chceme aby sa cítil ako u starej mamy. Veď stará mama, pekne nás zvíta, pohladí na duši, do sýtosti nachová, napečie dobroty... No a keď príde čas odchodu, to sa už začína krútiť čo by nám nabalila, aby ešte ulahodila naším bruškám. Nakoniec sa s nami pekne rozlúči a my odchádzame úplne spokojní a rozmýšľame, kedy starú mamu opäť navštívime.
ID: 3938157  Termin der Veröffentlichung: 13.7.2023  Grundlohnkomponente (brutto): 3,5 EUR/hod.