Silomajster Kendice

De Heus

Miesto práce
Kendice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
914 - 1 012 EUR/mesiac+ ročné prémie, + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nový výrobný závod v Kendiciach pri Prešove hľadáme spoľahlivých samostatných a skúsených pracovníkov pre obsluhu obilného silá.
Pracovná náplň:
Príjem surovín na silo (organizácia čakajúcich dodávok)
Schladzovanie, čistením, preťahovaním surovín
Výdavok surovín zákazníkom a Vrátenie surovín zákazníkom
Transfer surovín na VKS (výrobných kŕmnych zmesi)
Sušenie surovín
Priebežná kontrola kvality prijímaných, skladovaných a vydávaných surovín
Vzorkovaním surovín ťahaných na výrobné zásobníky
Priebežná Zisťovanie a meranie skladových zásob
Čistením technológie (dopravných ciest, sušiarne obilnín, atď.)
pracovná doba: 2 zmeny (pondelok až piatok; ranná a poobedňajšia striedanie po týždni)

motivujúce pracovné prostredie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
možnosť realizovať vlastné nápady a podieľať sa na budovaní prevádzky
dobré finančné ohodnotenie
zamestnanecké výhody (obedy za 1 eur, ročné prémie, príspevok na penziu)

Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem, posielajte životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárskeho alebo poľnohospodárskeho smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automatizovaná výroba

Počet rokov praxe

2

skúsenosti na obdobnej pozícii
záujem o odbor, lojalita, tímový hráč
spoľahlivosť, zodpovednosť

De Heus je medzinárodne pôsobiaca spoločnosť, ktorej hlavnou aktivitou je výroba a predaj vysoko kvalitných krmív pre zvieratá. De Heus teraz patrí medzi 12 najväčších dodávateľov krmív na svete. Mimo Českej republiky je De Heus aktívna vo viac ako 50 krajinách. Z centrály v ČR riadime tiež pobočky na Slovensku a v Maďarsku. Nový výrobný závod De Heus s.r.o. sídli na adrese Kendice 146, 082 01. www.deheus.sk
ID: 4041540  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 914 EUR/mesiac