Specialista pro drůbež pro region Slovensko

De Heus

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 - 37 000 Kč/měsíck základní mzdě bonusy z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

prodej krmných směsí pro drůbež vyrobených společností De Heus
pravidelný kontakt se zákazníky, kterým poskytujete servisní podporu a odborné poradenství v chovech
vyhodnocování technických a ekonomických výsledků
sběr a předávání informací z trhu

Zaměstnanecké výhody, benefity

budete si sám organizovat svůj čas
sám si ovlivníte výši mzdy
nabízíme odborné zázemí vycházející z mezinárodního působení a zkušeností
systémové vzdělávání a odborný růst
služební automobil i pro soukromé účely
5 dnů dovolené navíc, příspěvek na penzi,

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

výživa, krmivářství, obchod v zemědělství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Maďarský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

výborné komunikační schopnosti
samostatnost, iniciativa, orientace na cíl
ochotu denně cestovat
3 roky praxe na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

De Heus je mezinárodně působící společnost, jejíž hlavní aktivitou je výroba a prodej vysoce kvalitních krmiv pro zvířata. De Heus nyní patří mezi 15 největších dodavatelů krmiv na světě. Mimo České republiky je De Heus aktivní ve více než 50 zemích. Z centrály v ČR řídíme také pobočky na Slovensku a v Maďarsku
ID: 3820718  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 33 000 - 37 000 Kč/měsíck základní mzdě bonusy z prodeje