Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič C+ E na turnus dohodou, striedanie na kamión v Senci

DE CLERCQ Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
816 - 2 800 EUR/mesiacHrubý mesačný príjem 1300 - 1400 EUR mesačne pozostáva zo základnej mzdy (816 EUR) a garantovaných denných bonusov. Čistý príjem 2600-2800 EUR vrátane príplatkov a cestovných náhrad.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy ťahač + náves (plachtový / frigo ) alebo jumbo súprava
* turnusová práca podľa výberu: 3+1 alebo 4+1, 6+2, 12+4 prípadne dohodou
* striedanie a nástup na kamión v sidle firmy v Senci

PONÚKANÝ PRÍJEM

Váš hrubý príjem bude pozostávať z:
* hrubý mesačný príjem až 1400 EUR mesačne, ktorý pozostáva zo základnej mzdy (816 EUR) a garantovaných denných bonusov
* príplatky za sviatky, nočnú prácú a prácú v nedeľu
* garantovaný príplatok pri dosiahnutí a udržaní optimálneho štýlu jazdy vo výške 75 EUR mesačne
* diéty a cestovné náhrady za každý deň aj vrátane víkendov a sviatkov vo výške 51 EUR

Váš čistý príjem
* pri odpracovaní celého mesiaca takto máte možnosť zarobiť 2600-2800 EUR v čistom

ĎALŠIE FINANČNÉ BENEFITY

* prémia za doporučenie nového vodiča
* odmena za zaškolenie nového vodiča
* turnusový bonus v prípade dlhšieho turnusu

OKREM TOHO GARANTUJEME

* trvalý PP na dobu neurčitú
* pravidelný platový rast podľa odpracovaných rokov
* platené náhradné voľno a dovolenky

* poistenie zodpovednosti za škodu vodiča plne hradené firmou
* preplácanie KKV karty, Tacho karty, ADR kurzu, zdravotné a psycho testy atď.
* platový rast podľa odpracovaných rokov
* zabezpečenie dopravy zo sídla spoločnosti domov a späť v prípade potreby
* vozidlá Scania v kompletnej výbave vybavené chladničkami, klímou, kúrením
* každoročná obnova vozového parku
* plne zabezpečený servis vlastným autorizovaným servisom
* firemné palivové karty pridelené vodičovi
* automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online
* nástupné a pravidelné školenia
* parkovanie súkromného auta v stráženom areáli zamestnávateľa v Senci
* k dispozícií oddychová miestnosť a sociálne zariadenie, sprchy a práčky v sídle materskej spoločnosti
* stabilná práca vo finančne silnej spoločnosti
* výplata pravidelne v dohodnutom termíne, 3 x mesačne
* čerpanie 45-hodinových odpočinkov vo vopred zarezervovanom hoteli alebo doma

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám email alebo nám zatelefonujte.

Uchádzač reakciou na pracovnú ponuku v zmysle Zákona č.122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov súhlasí so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Psychotesty
Trestná bezúhonnosť
Kvalifikačná karta vodiča
Digitálna tachografová karta

Dcéra zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy, špedície a logistiky so 60 ročnou tradíciou. Jeden z popredných lídrov na trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4483692  Dátum zverejnenia: 22.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac