Statik

De Bondt, s. r. o.

Miesto práce
Rybárska 7389, okres Trenčín, okres Trnava, okres Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme statika na návrh a posúdenie:
A) oceľových konštrukcií na projekt AE Mochovce
B)oceľových a betónových konštrukcií do TT alebo TN
Znalosť SCIA je podmienkou!

- možnosť získania kvalitnej praxe aj pri práci na zahraničných projektoch
- možnosť sa jazykovo vzdelávať
- 13. a 14. plat, ako aj preplácanie nadčasov
- firemné teambuilding akcie aj pre rodiny, partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť De Bondt, s.r.o. poskytuje komplexné služby pri projektovaní občianskych a priemyselných stavieb v SR aj zahraničí - od štúdie cez projekt pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, tendrovú dokumentáciu po realizačný projekt. Dodávame aj výrobnú dokumentáciu oceľových a betónových konštrukcií. Špecializujeme sa na statiku a optimalizáciu nosných konštrukcií stavieb.
www.debondt.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2515484  Dátum zverejnenia: 25.1.2018