Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Automechanik, Pracovník pneuservisu

DD Car Service, s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská, Nové Zámky-Dolná kapsa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 200 EUR/mesiacMzda od 1200 eur, záleží od šikovnosti a zručnosti. Ak si šikovný zarobíš viac... 13. plat, dovolenkový príspevok, bonusy a odmeny, odmeny za pozitívny hospodársky výsledok, stravné lístky...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a zodpovedného automechanika do zabehnutého autoservisu a pneuservisu:
• práce v autoservise - údržba a oprava vozidiel, príprava vozidiel na EK/STK, výmena olejov, výmena rozvodov, oprava bŕzd, výmeny a opravy podvozkových častí, čistenie klimatizácie, plnenie klimatizácií a pod.
• práce v osobnom a nákladnom pneuservise - montáž/demontáž a vyvažovanie pneumatík, opravy pneumatík a duší a pod.

Pracovný čas PON - PIA od 8,00 do 16,00 hod.
Pracujeme len 7,5 hod. denne !!! (žiadne nadčasy)
Stravné lístky
Pracovný odev

Životopis (vrátane telefonického kontaktu) prosíme zaslať mailom na: [email protected].

Osobné údaje uchádzača (uvedené v životopise) budú spracované a uchované v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberového procesu na uvedenú pracovnú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobu 3 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú osobné údaje uchádzača v súlade s uvedeným zákonom skartované.

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o pozíciu, ďakujeme. Z obmedzených kapacít však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Výučný list v odbore automechanik ( nieje podmienkou)

Ostatné znalosti

Práca s meracími zariadeniami - Základy
MS Word - Základy
MS Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Zodpovedný prístup k práci
Spoľahlivosť a dôslednosť
Samostatnosť
Prozákaznícka orientácia

Sme franchízový partner BestDrive SK. BestDrive je najväčšia sieť pneuservisov a autoservisov v ČR a SR. Zároveň je najväčším maloobchodným predajcom pneumatík koncernu Continental na Slovensku.
ID: 4103380  Dátum zverejnenia: 4.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac