WordPress developer

SHARKANI

Miesto práce
Nová Rožňavská 136, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme človeka, ktorý sleduje trendy vo webdizajne, stále napreduje a chce určovať smer, akým sa bude naša webdivízia uberať. Už teraz vieme, že musíš byť zodpovedný a so zmyslom pre detail. Pracujeme na platforme WordPress, takže ten musíš detailne poznať. Neuspokojiť sa len s obyčaným "môže byť", ale motivovať zákazníkov k superlatívom. Za to dostaneš prácu v skvelom kolektíve, ktorý sa nezaoberá len webstránkami, ale aj inými oblasťami informačných technológií.

- práca v mladom kolektíve
- notebook
- možnosť čiastočnej práce z domu
- účasť na školeniach, certifikáciách a konferenciách

Prosíme o zaslanie životopisu a relevantného portfólia s 3 najlepšími referenciami a aj popisom, či ich uchádzač realizoval sám, alebo bol súčasťou realizačného tímu. V takom prípade uviesť jeho rolu v tíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme malá reklamná agentúra zameraná primárne na digitálny marketing, web development, grafický dizajn, vďaka ktorému robíme z obyčajného - neobyčajné. Našou filozofiou je prinášať komplexné riešenia a udržať kvalitné služby, vďaka ktorým sa naši klienti na nás s dôverou znovu obrátia. Tvoríme v skvelom, mladom kolektíve, ktorý ponúka pohodové prostredie a to aj vďaka príjemným klientom. Naším jednoznačným nastavením je nekonečný hlad po originálnych riešeniach.
Jednou vetou SHARKANI sú HUNGRY FOR ADVERTISING!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3301868  Dátum zverejnenia: 4.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou