Zlievač/Tavič . Výborné podmienky na TPP alebo živnosť.

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000+ 80 Eur bonus pri dobrej dochádzke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výroby v areáli priemyselného parku v Považskej Bystrici prijímame Zlievača/Taviča
Práca v 3 -4zmennej nepretržitej prevádzke, možnosť nadčasov.

NÁPLŇ PRÁCE:
Práca v zlievarni pri tavení a odlievaní.
Obsluhovanie taviacich strojov a zariadení s cieľom roztaviť kov na požadovanú teplotu.
Odstraňovanie zvyškov formovacích materiálov z povrchu surových odliatkov.
Obrusovanie, hladenie a iné opracovávanie hrubých odliatkov.

+ Ubytovanie v prípade potreby zabezpečené ZDARMA
+ doprava DO/Z práce firemným mikrobusom zabezpečená ZDARMA
+ nástup možný ihneď/dohodou
+ pohovor priamo vo firme
+ bonus za dobrú dochádzku až 80 eur mesačne
+ práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
+ možnosť práce aj na živnosť s hodinovou sadzbou podľa praxe od 10€/hod!

V prípade záujmu, pošlite prosím životopis na mail [email protected] alebo ma kontaktujte telefonicky na čísle 0918 959 891. Rada Vám k ponuke poviem viac informácií a dohodneme sa na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

Vzhľadom na náročnosť výroby je nutná prax s prácou v zlievarni,

Ponúkame prácu v oblasti automobilovej výroby, kovoobrábania, zameriavame sa na obsluhu a programovanie CNC strojov, zváracie, lakovacie a zámočnícke práce, práce v sklade a rôznych odvetviach výroby
Zabezpečujeme ubytovanie, dopravu do zamestnania a realizujeme rôzne druhy školení vzhľadom na náplň práce. Naše kancelárie sú v Novom Meste nad Váhom a Dubnici nad Váhom.
ID: 3810490  Dátum zverejnenia: 14.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000+ 80 Eur bonus pri dobrej dochádzke