Operátor vo výrobe pri NMnV. Ubytovanie zdarma. Aj pre absolventov

DCA STEEL s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti vyrábajúcej komponenty pre automobilový a chladiarensky priemysel prijímame šikovných mužov aj ženy, na pozíciu OPERÁTOR VÝROBY.
Práca je na 3 zmeny ( týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná).

Hlavnou náplňou práce je:
- výroba a opracovanie filtrov do áut
- montáž komponentov
- kontrola vyrobených kusov
ABSOLVENTI POZOR !!!
Získajte prvé pracovné skúsenosti s nami ! Ponúkame zaučenie, možnosť kariérneho rastu a zaujímavé platové ohodnotenie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1050 Eur brutto mesačne

- práca v stabilnej firme
- možnosť pracovať na TPP alebo živnosť
- rôzne motivačné a výkonnostné bonusy
- zabezpečená doprava ZDARMA z okolia
- v prípade potreby UBYTOVANIE ZDARMA

Ponúkaná hodinová mzda od 4-5,50 eur v čistom v závislosti od predošlej praxe + dochádzkový a výkonnostný bonus + príspevok na stravu

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telelefonicky na čísle : 0948/118 218 alebo 0918/959 891, prípadne emailom : [email protected] Radi Vám poskytneme bližšie informácie o pracovných ponukách a dohodneme si s Vami termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa
- dobrý zdravotný stav pre prácu v 3 zmennej prevádzke
- nutná účasť na pracovnom pohovore

Ponúkame prácu v oblasti kovoobrábania, zameriavame sa na obsluhu a programovanie CNC strojov, zváracie, lakovacie a zámočnícke práce.
Zabezpečujeme ubytovanie, dopravu do zamestnania a realizujeme rôzne druhy školení vzhľadom na náplň práce. Naše kancelárie sú v Novom Meste nad Váhom a Dubnici nad Váhom.

Klincová 35
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

ID: 3781640   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050 Eur brutto mesačne