Kontrola kvality v Trenčíne - 3 zmeny

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď-dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 1 040 EUR/mesiac520

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel v areáli priemyselného parku v Trenčíne, prijímame mužov aj ženy na pozíciu :
KONTROLÓR/KA KVALITY
Práca na 3 zmeny
- vizuálna kontrola vyrobených dielcov
- zapisovanie výsledkov kontroly
- práca v stoji

+ zaujímavé platové ohodnotenie až 800 Eur v čistom
+ práca na trvalý pracovný pomer ale zamestnávame aj živnostníkov!
+ v prípade potreby poskytneme zálohu
+ pohoor priamo vo výrobe kde si prezriete prácu
+ nástup možný ihneď - dohodou

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte emailom : [email protected] alebo telefonicky. Rada Vám poskytnem bližšie informácie a dohodnem sa s Vami na termíne osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- dobrý zdravotný stav umožňujúci prácu na 3 zmeny
- dobrý zrak
- skúsenosti s prácou vo výrobe sú preferované
- pozícia je vhodná aj pre absolventa

Ponúkame prácu v oblasti automobilovej výroby, kovoobrábania, zameriavame sa na obsluhu a programovanie CNC strojov, zváracie, lakovacie a zámočnícke práce, práce v sklade a rôznych odvetviach výroby
Zabezpečujeme ubytovanie, dopravu do zamestnania a realizujeme rôzne druhy školení vzhľadom na náplň práce. Naše kancelárie sú v Novom Meste nad Váhom a Dubnici nad Váhom.
ID: 3760360  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 - 1 040 EUR/mesiac520