Pracovníci vo výrobe komponentov pre automobilový priemysel v Ilave. Aj absolventi

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
698Eur brutto mesačne + príplatky + bonus pri dobrej dochádzke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti vyrábajúcej komponenty do automobilov prijímame šikovných uchádzačov na pozíciu operátor výroby. Pracuje sa na 3 zmeny (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná).
Hlavnou náplňou práce je výroba komponentov a montáž klimatizačných systémov pre automobilový priemysel.
Práca je vhodná aj pre absolventov.

+ práca v stabilnej firme na trvalý pracovný pomer
+ dochádzkový bonus 50 EUR
+ v prípade potreby zálohy
+ pitný režim
+ stravné lístky
+ prémie
+ 13. plat
+ letný dovolenkový bonus
+ doprava zo všetkých smerov
+ pohovor priamo vo firme

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre klienta s miestom výkonu práce v Ilave. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte emailom alebo telefonicky a rada sa s Vami dohodnem na termíne osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

+ chuť učiť sa nové veci
+ potrebná účasť na pracovnom pohovore

Ponúkame prácu v oblasti automobilovej výroby, kovoobrábania, zameriavame sa na obsluhu a programovanie CNC strojov, zváracie, lakovacie a zámočnícke práce, práce v sklade a rôznych odvetviach výroby
Zabezpečujeme ubytovanie, dopravu do zamestnania a realizujeme rôzne druhy školení vzhľadom na náplň práce. Naše kancelárie sú v Novom Meste nad Váhom a Dubnici nad Váhom.
ID: 3756474  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 698Eur brutto mesačne + príplatky + bonus pri dobrej dochádzke