Pracovník pri CNC fréze/horizontke s programom Heidenhain

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď-dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 6 Eur /hod v čistom - v závislosti od predošlej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zákazkovej-malosériovej výroby v Dubnici nad Váhom, Novom Meste nad Váhom a v Považskej Bystrici prijímame CNC HORIZONTÁROV alebo CNC FRÉZAROV so znalosťou programovacieho systému Heidenhain

- opracovávanie dielcov na CNC horizontkách alebo frézach (3-5 osích)
- úpravy a korekcie v programe Heidenhain
- upínanie kusov
- kontrola a výmena nástrojov
MOŽNOSŤ PRÁCE na TPP, alebo Živnosť

+ možnosť pohovoru priamo vo výrobe
+ viecero pracovných ponúk - na viecerých typoch strojov
+ pri CNC horizontke nástupný bonus 4000 EUR !!!
+ veľmi zaujímavé platové ohodnotenie
+ dlhodobá a stabilná práca
+ zabezpečené ubytovanie ZDARMA

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky. Rada sa s Vami dohodnem na osobnom stretnutí a spoločne vyberieme najlepšiu pracovnú ponuku pre Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ponúkame prácu v oblasti automobilovej výroby, kovoobrábania, zameriavame sa na obsluhu a programovanie CNC strojov, zváracie, lakovacie a zámočnícke práce, práce v sklade a rôznych odvetviach výroby
Zabezpečujeme ubytovanie, dopravu do zamestnania a realizujeme rôzne druhy školení vzhľadom na náplň práce. Naše kancelárie sú v Novom Meste nad Váhom a Dubnici nad Váhom.
ID: 3756442  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 6 Eur /hod v čistom - v závislosti od predošlej praxe