Kontrolór/ka kvality vo výrobe pre automobilový priemysel

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
16.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
710

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti zameranej na výrobu pre automobilový priemysel prijímame pracovníkov /mužov aj ženy/ na pozíciu :
KONROLÓR KVALITY.
NÁPLŇ PRÁCE :
- vykonávanie vstupnej, medzioperačnej aj výstupnej kontroly
- práca s PC a zadávanie dát do systému
- evidovanie výsledkov
- spracovanie záznamov o vykonaných kontrolách
- spolupráca pri riešení problémov kvality a návrhov nápravných opatrení

+ práca v modernej spoločnosti
+ možnosť kariérneho rastu
+ v prípade potreby ubytovanie a doprava zabezpečené ZDARMA

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom. Rada Vám poskytnem podrobnejšie informácie a pozvem Vás na pracovný pohovor, kde si môžete prezrieť výrobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- ochota pracovať na 3 - 4 zmeny
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať s PC /tabuľkové programy/

Ponúkame prácu v oblasti automobilovej výroby, kovoobrábania, zameriavame sa na obsluhu a programovanie CNC strojov, zváracie, lakovacie a zámočnícke práce, práce v sklade a rôznych odvetviach výroby
Zabezpečujeme ubytovanie, dopravu do zamestnania a realizujeme rôzne druhy školení vzhľadom na náplň práce. Naše kancelárie sú v Novom Meste nad Váhom a Dubnici nad Váhom.
ID: 3559008  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 710