Vývojár a servisný technik medicínskych prístrojov a zariadení

DC MEDICAL s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj, konštruovanie a údržba medicínskych a nemedicínskych prístrojov a zariadení,

- návrh dosák plošných spojov, 3D modelov, simulácie elektronických obvodov,

- osadzovanie dosák plošných spojov, zapájanie elektronických obvodov,

- vývoj prototypov dermatologických laserov,
- vykonávanie elektrotechnických meraní ( meranie napätia, prúdu, .... ),

- analýza meraní (meranie pomocou moderných osciloskopov a iných meracích prístrojov).

​- mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a schopností
​- samostatný výkon práce
​- garantovaná dlhodobá spolupráca
​- moderné a špičkové vybavenie​

Informácie o výberovom konaní

Vhodní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť elektrotronických súčiastok (pokročilá úroveň) a ich vlastností,

- znalosť čítania elektronických schém,
- samostatnosť, spracovanie dokumentov (písanie servisných správ, manuálov ...),

- manuálna zručnosť,

- vodičské oprávnenie skupiny B  (aktívny vodič).

Výhodou je :

- Prax vo vývoji elektronických zariadení

- Znalosť programovacieho jazyka ( pri vývoji elektronických obvodov)

- Programovanie mikroprocesorov ( STM32, ESPRESSIF)

- Znalosť kreslenia plošných spojov v SW ( EAGLE, ALTIUM, EASYEDA ... )

- Znalosť počítačových sietí ( základná )

- Znalosť konfigurácie PC

Spoločnosť DC MEDICAL s.r.o. (dc.medical.eu) v sebe prináša tri značky kvality a profesionality - DERMACENTER, DENTALCENTER a PLASTICCENTER. DERMACENTER je tu pre každého, kto hľadá prvotriedne služby spojené s odborníkmi v oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny v Košiciach, Nitre a Bratislave. DENTALCENTER je špičková zubná klinika so zastúpením v Košiciach, Nitre a Bratislave, ktorá ponúka komplexné služby v odbore záchovnej stomatológie, protetiky, implantológie a maxilofaciálnej chirurgie. Najlepší odborníci s rokmi praxe a osobitným prístupom ku každému klientovi. Vysoká odbornosť celého tímu DENTALCENTER dosahuje vďaka neustálemu vzdelávaniu všetkých členov a ich pravidelnou účasťou na kongresoch. PLASTICCENTER je plastická klinika v Košiciach a v Nitre so širokou ponukou plastických zákrokov a operácii s tímom profesionálov so zahraničnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personalista
Tel.: +421948433836
E-mail: poslať životopis
ID: 4803347  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac