Dermacenter - Lekár bez špecializácie v dermatovenerologickej ambulancii so zabezpečením atestácie Košice

DC MEDICAL s.r.o.

Miesto práce
Tajovského, Košice
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacUvedená základná mzda je minimálnou mzdou pre danú pozíciu. Výška mesačnej mzdy závisí od skúseností a znalostí úspešného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej vynovenej kliniky DERMACENTRA v Košiciach hľadáme nového ambiciózneho lekára.

Ako jedna z mála kliník na Slovensku, ponúkame možnosť zabezpečenia a zápisu do atestačnej prípravy v odbore DERMATOVENEROLÓGIA.

V tomto medicínskom odbore sa zameriavame hlavne na diagnostiku, liečbu a prevenciu kožných ochorení, porúch súvisiacich s kožou, vlasmi, nechtami a pohlavne prenosnými infekciami.

Na našich klinikách dávame absolventom možnosť načerpať nové vedomosti a zručnosti pri asistencii špičkovým plastickým chirurgom pri menších aj väčších plastických zákrokoch.

Keďže významnou časťou našej práce je aj estetická medicína, čaká Vás zaškolenia na laserové a estetické zákroky v rámci dermatológie hlavne v pohodlí našej kliniky.
Veľkú väčšinu prístrojov, ktoré na dané zákroky používame nájdete výhradne na našich klinikách v rámci Slovenska.

Snažíme sa motivovať absolventov lekárskych univerzít a medicínskych odborov aktívne využívať svoje vedomosti a zručnosti na prácu vo vedeckých a výskumných spoločnostiach, čím chceme zvyšovať kvalitu vedy a výskumu na Slovensku a vytvárať nové pracovné príležitosti.

Ponúkame možnosť zapojenia sa do rozvoja vedy a výskumu na Slovensku prostredníctvom účasti na výskumnej činnosti v medicínskej oblasti na najvyššej kvalitatívnej úrovni v asociácii výskumných inštitúcii, zdravotníckych zariadení a univerzít.

Ďalej ponúkame možnosť participovať na vývoji a výskume vlastných technológii a technologických procesov, zapojenie sa do riešenia vybraných problémov v oblasti onkológie, kardiovaskulárneho a vírusového ochorenia ako aj ochorenia pohybového aparátu.

Staňte sa súčasťou profesionálneho tímu spoločnosti DC MEDICAL (dcmedical.eu), DERMACENTER https://www.dermacenter.sk/sk DENTALCENTER https://dentalc.sk/sk a PLASTICCENTER https://plasticcenter.sk/sk ktorá je jedným z najväčších poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v oblasti estetickej medicíny, plastickej chirurgie a stomatológie na Slovensku. Sme moderná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka nadštandardné služby tímu špecialistov s najmodernejším prístrojovým vybavením v troch krajských mestách, v Bratislave, Nitre a Košiciach. Kvalita poskytovaných služieb tvorí základ našej každodennej práce. Spokojnosť našich zákazníkov nás neustále motivuje zlepšovať a prispôsobovať portfólio poskytovaných služieb.

- zabezpečenie atestačnej prípravy,
- zaškolenie na laserové a estetické zákroky,
- zaškolenie na špičkový a exkluzívny výplňový materiál,
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
- príjemné pracovné prostredie,
- priateľský kolektív,
- flexibilný pracovný čas,
- promptné vybavenie zamestnaneckých potrieb a požiadaviek,
- systém zamestnaneckých výhod,
- príspevok na stravovanie formou finančného príspevku,
- teambuilding,
- podporujeme zvyšovanie kvalifikácie prostredníctvom kongresov a školení na Slovensku aj v zahraničí,
- možnosť účasti na rôznych kongresoch a výstavách aj zo strany vystavovateľa,
- účasť na rôznych kultúrnych podujatiach zo strany vystavovateľa aj zo strany pozorovateľa,
- moderný spôsob zviditeľnenia sa prostredníctvom reklám cez influencerov,
- dlhodobá, stabilná a perspektívna práca v modernej dermatovenerologickej ambulancii,
- práca so špičkovým moderným vybavením.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecný lekár alebo dermatovenerológ/dermatológ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita,
- chuť učiť sa
- loajálnosť
- profesionálnosť
- empatický a trpezlivý prístup k pacientom

Spoločnosť DC MEDICAL s.r.o. (dc.medical.eu) v sebe prináša tri značky kvality a profesionality - DERMACENTER, DENTALCENTER a PLASTICCENTER. DERMACENTER je tu pre každého, kto hľadá prvotriedne služby spojené s odborníkmi v oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny v Košiciach, Nitre a Bratislave. DENTALCENTER je špičková zubná klinika so zastúpením v Košiciach, Nitre a Bratislave, ktorá ponúka komplexné služby v odbore záchovnej stomatológie, protetiky, implantológie a maxilofaciálnej chirurgie. Najlepší odborníci s rokmi praxe a osobitným prístupom ku každému klientovi. Vysoká odbornosť celého tímu DENTALCENTER dosahuje vďaka neustálemu vzdelávaniu všetkých členov a ich pravidelnou účasťou na kongresoch. PLASTICCENTER je plastická klinika v Košiciach a v Nitre so širokou ponukou plastických zákrokov a operácii s tímom profesionálov so zahraničnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personalista
E-mail: poslať životopis
ID: 4741697  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac