Recepčná - DERMACENTER (Nitra)

DC MEDICAL s.r.o.

Miesto práce
DERMACENTER, Štefánikova trieda, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dermatokozmetické centrum DERMACENTER v Košiciach hľadá aktívnu a komunikatívnu slečnu, s chuťou vzdelávať sa a osobnostne rásť. Ponúkame prácu v mladom kolektíve a príjemnom prostredí. Pozícia je vhodná aj pre absolventky. Náplň práce: komunikácia s klientom, evidencia objednávok, práca s kasou, starostlivosť o klientov na prevádzke, administratívne práce.
Vybrané uchádzačky budeme kontaktovať.

Ponúkame Vám:
- mladé pracovné prostredie
- samostatný výkon práce
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
- príjemné prostredie
- kompletné vstupné zaškolenie
- sociálny program (teambuilding, vianočný večierok... )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- pozitívny prístup k práci
- samostatnosť, trpezlivosť a zmysel pre detail
- orientácia na zákazníka, starostlivosť, zdvorilosť
- komunikácia s klientmi
- flexibilita a spoľahlivosť
- potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Spoločnosť DC MEDICAL s.r.o. (dc.medical.eu) v sebe prináša tri značky kvality a profesionality - DERMACENTER, DENTALCENTER a PLASTICCENTER. DERMACENTER je tu pre každého, kto hľadá prvotriedne služby spojené s odborníkmi v oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny v Košiciach, Nitre a Bratislave. DENTALCENTER je špičková zubná klinika so zastúpením v Košiciach, Nitre a Bratislave, ktorá ponúka komplexné služby v odbore záchovnej stomatológie, protetiky, implantológie a maxilofaciálnej chirurgie. Najlepší odborníci s rokmi praxe a osobitným prístupom ku každému klientovi. Vysoká odbornosť celého tímu DENTALCENTER dosahuje vďaka neustálemu vzdelávaniu všetkých členov a ich pravidelnou účasťou na kongresoch. PLASTICCENTER je plastická klinika v Košiciach a v Nitre so širokou ponukou plastických zákrokov a operácii s tímom profesionálov so zahraničnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3517712  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 brutto