Zdravotná sestra v dermatologickej ambulancii so zameraním na estetickú medicínu Košice

DC MEDICAL s.r.o.

Miesto práce
Toryská 5, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 eur (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dermatokozmetické centrum DERMACENTER hľadá aktívnu, komunikatívnu a skúsenú zdravotnú sestru pre prácu s klientmi a najmodernejšími dermatokozmetickými prístrojmi, zodpovednosť za prevádzku a predaj značkového tovaru. Asistenciu pri lekárskych laserových zákrokoch, aplikácii mezonití, BTX a kyseliny hyalurónovej, poradenstvo a konzultácie ohľadom korektívno estetických zákrokov, vykonávanie ošetrenia s Vital Injectorom a dermatokozmetickými prístrojmi. Vedenie databázy a administratívy v ambulancii. Pozícia je vhodná aj pre absolventov.

Ponúkame Vám mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy:
- samostatný výkon práce
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie
- kvalitné pracovné materiály
- školenie a zvyšovanie znalostí a zručností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dosiahnuté stredoškolské vzdelanie s maturitou
- profesionálny prístup ku klientom a k riešeniu problémov
- bezúhonnosť, samostatnosť, lojalitu
- komunikatívnosť, flexibilitu
- príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť
- potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Spoločnosť DC MEDICAL s.r.o. (dc.medical.eu) v sebe prináša tri značky kvality a profesionality - DERMACENTER, DENTALCENTER a PLASTICCENTER. DERMACENTER je tu pre každého, kto hľadá prvotriedne služby spojené s odborníkmi v oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny v Košiciach, Nitre a Bratislave. DENTALCENTER je špičková zubná klinika so zastúpením v Košiciach, Nitre a Bratislave, ktorá ponúka komplexné služby v odbore záchovnej stomatológie, protetiky, implantológie a maxilofaciálnej chirurgie. Najlepší odborníci s rokmi praxe a osobitným prístupom ku každému klientovi. Vysoká odbornosť celého tímu DENTALCENTER dosahuje vďaka neustálemu vzdelávaniu všetkých členov a ich pravidelnou účasťou na kongresoch. PLASTICCENTER je plastická klinika v Košiciach a v Nitre so širokou ponukou plastických zákrokov a operácii s tímom profesionálov so zahraničnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2263822  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 eur (brutto)