Výkonný riaditeľ

Einetikette SK s.r.o.

Miesto práce
Obrancov mieru 350, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
1.9.2022
2 000 - 4 000 EUR/mesiac2 000 - 4 000 EUR/mesiac Základná mzda od 2 000€, závisí od skúseností kandidáta. Cieľom je, aby pohyblivá zložka mzdy časom dosiahla 100% základu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu s vážnym záujmom pracovať v našom kolektíve výrobno obchodnej spoločnosti, ktorí nám pomôže v ďalšom raste, posunie našu spoločnosť na vyššiu úroveň. Pozícia je pre Vás vhodná, ak ste dobrý vyjednávač, obchod vám nie je cudzí a ste zorientovaný v oblasti priemyselného značenia, obalových materiálov a IT.

Vašou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za obchodné a finančné výsledky spoločnosti
- zodpovednosť za riadenie projektov spoločnosti - kontrakty so zákazníkmi a dodávateľmi.
- zodpovednosť za obchodné aktivity
- vyjednávanie podmienok a cien s dodávateľmi a kľúčovými zákazníkmi
- zodpovednosť za obsah zmlúv a predkladaných cenových ponúk
- operatívne riadenie spoločnosti, jej nákladov a finančných výsledkov
- tvorba stratégie po stránke technického vývoja, budúceho portfólia produktov pre zákazníkov
- koordinácia a motivácia tímu zamestnancov a činností jednotlivých oddelení, stanovovanie cieľov a pravidelné hodnotenie výsledkov
- pravidelný výkonnostný controlling a reporting konateľovi spoločnosti
- strategické rozhodovanie
- riešenie vzniknutých problémov
- stanovenie systému odmeňovania pre členov obchodného oddelenia, vrátane štruktúry platov, províznych schém, bonusov a benefitov
- vedenie pravidelných porád
- budovanie produktívnych pracovných vzťahov interne a externe
- nepravidelné obchodné jednania v slovenskej a českej republike

- služobné osobné motorové vozidlo, notebook, mobilný telefón a iné.
- plný pracovný úväzok na pracovnú zmluvu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselne značenie a obalové materiály

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Adobe Acrobat Pro - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Nevyhnutná predošlá skúsenosť na podobnej pozícií minimálne 2 roky.
Schopnosť projektového riadenia, prísneho dodržiavania termínov.
Manažérske, komunikačné, vyjednávacie a organizačné zručnosti na vysokej úrovni, schopnosť motivovať tím a dosahovať spoločné výsledky.
Ekonomické a obchodné myslenie.
Samostatnosť, precíznosť a pracovná zanietenosť

Firma OLBL s.r.o. je registrovaný sociálny podnik a prevádzkuje PERU čistiareň.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4388085  Dátum zverejnenia: 26.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac