Všeobecná sestra/Sestra so špecializáciou: Novorodenecké oddelenie, UNB Ružinov

DBee, s. r. o.

Miesto práce
Nemocnica Ružinov UNB, Ružinovská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
základné platy: všeobecná sestra 993 €, sestra so špecializáciou 1112 €, plus príplatky za víkendy, sviatky, noc nad rámec zákona a osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie odbornej ošetrovateľskej starostlivosti na novorodeneckom oddelení UNB v Ružinove podľa dosiahnutého vzdelania, kompetencií a pracovného zaradenia
odborná ošetrovateľská starostlivosť na základe individuálnych potrieb pacientov, asistencia lekárovi pri diagnostických a terapeutických liečebných výkonoch
účasť na lekárskych vizitách a plnenie úloh spojených s ordináciou lekára
príprava pacientov na diagnostické, liečebné a ošetrovateľské výkony
aplikácia liekov a liečiv, sledovanie a hlásenie ich účinkov, reakcií
odber biologického materiálu na základné vyšetrenia
výkon a zodpovednosť za dezinfekciu, sterilizáciu zdravotníckej techniky a pomôcok
iné úlohy spojené s ošetrovateľskou starostlivosťou podľa pokynov nadriadeného
práca na smeny

príjemný mladý kolektív
osobné ohodnotenie a odmeny
ubytovanie za symbolickú cenu (20 - 40 Eur/mesačne)
iné benefity podľa kolektívnej zmluvy (dovolenka nad rámec zákona, príspevky zo sociálneho fondu a pod.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Novorodenencké oddelenie II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LF UK a UNB Bratislava - Ružinov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia
tímovosť
ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť sa zaoberá poradenstvom v oblasti zdravotníctva.
ID: 3693127  Dátum zverejnenia: 13.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základné platy: všeobecná sestra 993 €, sestra so špecializáciou 1112 €, plus príplatky za víkendy, sviatky, noc nad rámec zákona a osobné ohodnotenie