1 800 - 3 600 EUR

PHP developer/programátor pre ZlavaDna.sk

Dazzler, s. r. o.

Miesto práce
Trnavské mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme PHP programátora na vývoj webových aplikácií ZlavaDna.sk a ďalších projektov.

Náplň práce zahŕňa: vývoj webportálových a intranetových riešení, programovanie, technické analýzy, vedenie projektov, design riešení, problem solving, optimalizácia procesov a samozrejme neustále vzdelávanie sa.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Uvedené rozmedzie je orientačné, podľa skúseností

- perspektívnu a zaujímavu prácu s najmodernejšími technológiami (prevádzka v clustri, Redis, ElasticSearch, ELK stack, atď)
- agilný team (SCRUM), poctivo robíme review kódu, testy, spoločné plánovanie úloh
- podpora profesijného rastu (vysoko odborné školenia, napríklad školenie MySQL od Davida Karbana priamo v priestoroch firmy, atď)
- flexibilný pracovný čas
- výhody a atmosféru stredne-veľkej firmy
- neformálnu firemnú kultúru

Práca na serióznom projekte v stabilnej a zabehnutej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
JavaScript - základy
MySQL - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť vyvíja viacero úspešných internetových portálov a webových aplikácií s mesačnou návštevnosťou viac ako milión návštevníkov. V online prostredí pôsobíme 17 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Riazanská 33
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ondrej Krško MBA
Tel.: +421905918565
E-mail: poslať životopis
ID: 3756773   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Uvedené rozmedzie je orientačné, podľa skúseností