Sous Chef - Kuchár/ka Nemecko na TPP alebo na živnosť

DAX Premium s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre 5*hotel s celoročnou prevádzkou v Bavorsku.

Klient ponúka možnosť pracovať na TPP alebo na živnosť

Požadujeme:

-3až 5 ročnú skúsenosť na podobnej pozícii

-vynikajúce organizačné schopnosti a kuchárske zručnosti

-vedenie kolektívu, implementácia nových menu a kontrola dodržovania noriem a postupov

- príprava studených a teplých pokrmov - a la carte, menu, bufetov

- príprava pokrmov podľa objednávok hostí v súlade so štandardmi a špecifikáciami jedálneho lístka

- uskladňovanie a kontrola potravín podľa platných hygienických predpisov,

- prezentácia podávaných jedál,

- dodržiavanie štandardov kvality potravín, príprava pokrmov podľa receptúr

- zamestnávateľ poskytuje stravu a ubytovanie
- nemecká pracovná zmluva alebo možnosť pracovať na živnosť

- pri práci na živnosť budú podmienky dohodnuté s kandidátom individuálne

Prosíme zaslať CV v nemeckom jazyku s fotkou a telefonickým kontaktom. Kandidátov budeme priebežne kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Pozíciu obsadzujeme pre 4* a 5* hotelovú sieť v Nemecku s celoročnou prevádzkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár / gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia/ Kuchár

Počet rokov praxe

5

  •  Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  • Organizačné schopnosti a vedenie kolektívu
  •  Kreativita
  •  Flexibilita
  •  Samostatnosť

Personálne poradenstvo, recruitment.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Hartmann
E-mail: poslať životopis
ID: 4807031  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac