Regionálny vedúci obchodných zástupcov (FMCG)

DAX Premium s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac- 13. plat, - kvartálne prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta z oblasti FMCG (potravinársky priemysel) hľadáme nového Regionálneho vedúceho obchodných zástupcov, ktorý bude zodpovedať za tím (5 osôb) na Slovensku a v Českej republike (1 osoba - len Moravský región), ktorý povedie a bude motivovať svojich podriadených k stále lepším výsledkom. Hľadáme niekoho, kto je organizačne schopný, nebojí sa výziev a rád komunikuje s ľuďmi a posúva ich vpred.
Bude Vám zverený región celého Slovenska a Moravský región z Českej republiky, a nad tím získate plnú zodpovednosť za plnenie obchodných plánov a vedenie tímu obchodných zástupcov v stanovenom regióne.
- Organizačné a metodické riadenie obchodných zástupcov v spoločnosti.
- Vedenie, rozvíjanie, motivovanie a mentorovanie zvereného obchodného tímu.
- Pravidelné reportovanie výsledkov a aktuálneho stavu na trhu, plnenie nastavených cieľov.
- Komplexné riadenie dlhodobej a krátkodobej obchodnej stratégie pre celé SK a CZ (Moravský región).
- Vytváranie a udržiavanie dlhodobých perspektívnych vzťahov so zákazníkmi.
- Úzka spolupráca s key account managementom, produktovými manažérmi, trade marketingom.
- Implementácia a plnenie stanovených obchodných cieľov.
- Pravidelné plánovanie, organizovanie a realizácia obchodných porád.
- Vyhodnocovanie KPIs obchodných zástupcov.

- Multisport karta,
- Služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely,
- Zamestnanecké výpredaje,
- Produkty spoločnosti na konzumáciu počas dňa,
- Jazyková výuka,
- Mladý a príjemný kolektív,
- Ovocie na pracovisku,

Prosíme uchádzačov o pozíciu o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Všetkým kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba kandidátov s požadovanými znalosťami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho významného klienta pôsobiaceho v oblasti FMCG.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- Nutná znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni,
- Časová flexibilita,
- Ochota cestovať,
- Min. ukončené stredoškolské vzdelanie,

Personálne poradenstvo, recruitment.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4533850  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac