Expert (Junior/Senior) so znalosťou mzdového účt. a personalistkou pre rozvoj softvérových aplikácií

DAX Premium s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou od podla skúseností a kvalít kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je významná softwarová spoločnosť, ktorá je jedným z lídrov v oblasti vývoja riešení informačných systémov pre riadenie ľudských zdrojov, ekonomiky a logistiky v štátnych i súkromných organizáciách v Slovenskej a Českej republike. Momentálne hľadáme vhodného, odborne vzdelaného a aktívneho kandidáta/kandidátku na obsadenie pracovnej pozície:

Náplň práce:
- návrhy na rozvoj softwaru v oblasti mzdovej problematiky a iných aplikácii pre oblasť ľudských zdrojov
- zapracovanie legislatívnych požiadaviek do produktov
- analýza a spracovanie individuálnych požiadaviek zákazníka
- analýza výpočtu miezd a odvodov
- analýza vzniknutých problémov a požiadaviek na zmenu systému
- testovanie zmien
- vypracovanie dokumentácie a školiacich textov
- vedenie odborných seminárov z oblasti mzdovej legislatívy
- komunikácia s ostatnými tímami
Pozícia je vhodná pre: skúseného mzdového účtovníka, účtovníka, personalistu, ktorý má prehľad v slovenskej legislatíve ohľadom zákonníka práce, sociálneho a zdravotného poistenia, atď.

- zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej firmy s veľkým podielom na trhu
- zaujímavú a samostatnú prácu s možnosťou sebarealizácie
- osobný a profesijný rast
- príjemné pracovné prostredie
- zodpovedajúce platové podmienky (podľa pracovného výkonu) a zamestnanecké výhody
- ročné prémie v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti

V prípade, že máte záujem o uvedenú pozíciu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis prihlásením na inzerát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je významná softwarová spoločnosť, ktorá je jedným z lídrov v oblasti vývoja riešení informačných systémov pre riadenie ľudských zdrojov, ekonomiky a logistiky v štátnych i súkromných organizáciách v Slovenskej a Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Humanitné

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- preferujeme VŠ/VOŠ vzdelanie
- dobrá orientácia v mzdovej a personálnej oblasti
- prax v oblasti ľudských zdrojov
- práca na PC na úrovni ECDL (Word, Excel)
- analytické myslenie
- samostatnosť a schopnosť tímovej práce
- prezentačné a organizačné zručnosti
- flexibilita

Personálne poradenstvo, recruitment.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3260549  Dátum zverejnenia: 4.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou od podla skúseností a kvalít kandidáta