Obchodník/čka

DAVITAL s. r. o.

pracovné miesto obchodníka je v teréne, Bratislava, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat od 800€ + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš zabezpečiť, aby obchod fungoval?
Si schopný zistiť potreby klienta?
Nemáš problém komunikovať?

Ak áno, potom hľadáme pravdepodobne teba. Sme spoločnosť so zameraním na nákup, predaj, servis a prevádzkovanie nápojových automatov. V našom portfóliu máme stovky firiem rôzneho zamerania a veľkosti.
U nás si dokážeš vybudovať príjem, ktorý nemá strop. Hľadáme riaditeľa, ktorý vybuduje bezkonkurenčný tím predajcov. Pozor, nehľadáme teoretika, hľadáme človeka z praxe, ktorý vie preukázať výsledky.
- Zorganizovanie obchodu, podľa u nás fungujúceho systému alebo ak prinesieš vlastný funkčný systém necháme si poradiť.
- Obchodné aktivity s cieľom predaja produktov a služieb klientom
- Starostlivosť o stálych a nových klientov
- Priama komunikácia s klientom
- Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a aktívny predaj
- Telefonické kontaktovanie existujúcich aj potenciálnych klientov

Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu, chceš s nami spolupracovať, kontaktuj nás na e-mailovej adrese davital@davital.sk, do predmetu správy píš:
Bratislava-obchodník, prípadne kraj o ktorý máte záujem

TERMIN nástupu IHNEĎ
(inzerát neumožňuje zadať určité termíny, vhodného uchádzača prijmeme okamžite!)

Uchádzači zašlú na e-mail davital@davital.sk životopis v slovenčine s podrobným profesijným prehľadom, je nutné uviesť spoločnosti, pre ktoré pracovali, alebo pracujú, e-mail kontakt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.10.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

osobnostné predpoklady a zručnosti ukážu pracovné výsledky

Predaj, prevádzkovanie, servis, opravy nápojových a tovarových automatov, dávkovačov vody; predaj a opravy automatických kávovarov a profesionálnych pákových kávovarov; predaj náhradných dielov; predaj instantnej kávy a náplní; predaj zrnkovej kávy; platobné systémy, poradenstvo; kávový Office servis a služby s tým spojené, viac na www.davital.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DAVITAL, s. r. o.
Zvolenská cesta 37A
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 556930   Dátum zverejnenia: 12.10.2017