Plnenie a obsluha nápojových a tovarových automatov

DAVITAL s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o prevádzkované automaty u zákazníkov, vedenie evidencie s tým spojenej, príručný sklad, práca je vhodná pre ženu

odborné školenia,
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na stravu nad rámec ZP
zamestnanecké zľavy na nákup tovaru

Vaše životopisy prosíme zasielať na e-mailovú adresu davital@davital.sk. Požadujeme prax vo vedení motorového vozidla, nehľadáme vodičov.
Ospravedlňujeme sa vopred všetkým záujemcom, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.
Ďakujeme za čas, ktorý venujete našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, lojálnosť, svedomitosť, manuálna zručnosť, zmysel pre čistotu a poriadok, pracovitosť, ochota, dochvíľnosť, flexibilita, sebadisciplína, komunikatívnosť, schopnosť pracovať samostatne ale aj v tíme.
Čo je však dôležité, rýchlo, kvalitne a zodpovedne vykonať svoju prácu.

Sme rodinná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti kávy, kávových automatov a servisu týchto zariadení. Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby zákazníkom. Súčasťou našej práce je aj predaj, prevádzkovanie, servis, opravy nápojových a tovarových automatov, dávkovačov vody; predaj a opravy automatických kávovarov a profesionálnych pákových kávovarov; predaj náhradných dielov; predaj instantnej kávy a náplní; predaj zrnkovej kávy; platobné systémy, poradenstvo; kávový Office servis a služby s tým spojené, viac na www.davital.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DAVITAL, s. r. o.
Zvolenská cesta 37A
974 05 Banská Bystrica
ID: 3277062   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou