Rozpočtár - špecialista TZB

Davetec s.r.o.

Miesto práce
Košice I, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 2 000 EUR/mesiacv závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť hľadá do svojho tímu posilu v podobe šikovného kolegu/kolegyne na pozíciu Rozpočtár stavieb TZB. Ponúkame zázemie stabilného pracovného miesta v mladom dynamickom kolektíve a priestor pre osobnostný a profesijný rast. Úspešný kandidát by mal ovládať rozpočtársky program CENKROS/ODIS, mať prehľad o cenách stavebných materiálov v oblasti TZB a vedieť samostatne a iniciatívne riešiť tvorbu rozpočtov zverených stavieb.

Od danej pozície očakávame schopnosť rýchlo sa zapracovať a samostatne, dôsledne a zodpovedne zvládnuť svoju agendu. Našou predstavou je nájsť zamestnanca, ktorý navyše chápe súvislosti jednotlivých oblastí fungovania podnikateľského subjektu, má skúsenosti s komplexným nacenením stavby v oblasti TZB nad 1 mil. EUR. V našom tíme radi uvítame vyprofilovaného kandidáta, ktorému sú jasné jeho osobné aj profesijné ciele a má záujem sa v danej oblasti naďalej rozvíjať.

Rozpočtár pre stavby TZB
- vypracovávanie rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk podľa projektovej dokumentácie, a to v profesiách: vykurovanie, zdravotechnika, plyn, chladenie, VZT
-príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok materiálu a prác
-kontrola nákladov pred, počas a po realizácii stavby
-návrhy na alternatívne technické riešenia
-komunikácia s investormi, zákazníkmi a subdodávateľmi
-spoluzodpovednosť za prípravnú fázu projektu
-príprava fakturácie

-práca v priateľskom kolektíve (korektnosť, dôvera)
-motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
-služobný mobil, notebook
-možnosť rýchleho kariérneho postupu, osobného a profesného rastu

Životopis spolu s motivačným listom zasielajte na adresu [email protected]. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru. Na osobný pohovor budú oslovení iba vybraní uchádzači po abslovovaní prvotného telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, TZB výhodou

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
ODIS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosť s výberom dodávateľov a s tvorbou cenových ponúk
- skúsenosť s verejným obstarávaním výhodou
- samostatný a zodpovedný prístup k práci
- technické myslenie a znalosť čítania projektovej dokumentácie
- chuť učiť sa nové veci
- organizačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- lojalita

Spoločnosť Davetec s.r.o. pôsobí v oblasti stavebníctva a energetiky od roku 2012 a za vyše 10 rokov fungovania sa vyprofilovala na jedného z lídrov vo svojom odbore nie len na Východnom Slovensku. Celoslovenskú pôsobnosť spoločnosti zabezpečujú tímy profesionálov v Košiciach a v Bratislave. Činnosť spoločnosti je zameraná na komplexnú správu a realizáciu technického zariadenia budov (TZB). Našim cieľom je poskytnúť klientom ucelenú službu, počnúc identifikáciou tej správnej technológie, cez návrh a inštaláciu, až po správu dokončených projektov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2826323  Dátum zverejnenia: 4.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac