Operátor dodávateľského reťazca

DAUFOOD Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
€ 1000,--

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti ...
• Výroba nášho hlavného produktu podľa receptúry v súlade s výrobným programom
• Uskladňovanie surovín, výrobkov a iných položiek
• Vykonávanie inventúr a kompletizácia inventúrnych hárkov
• Koordinovať dodávky produktov a iných položiek do prevádzok
• Pravidelne vykonávanie a kontrola checklistov
• Umývanie a sanitácia strojov a zariadení vo výrobe (prepravky, laboratórne náradie, atď.)
• Udržiavať čistotou a poriadok na pracovisku v súlade s požadovanými normami
• Dodržiavanie vysokej úrovne noriem bezpečnosti a ochrany zdravia

Ponúkame ...
• Možnosť byť súčasťou dynamického tímu, v ktorom sú ľudia na prvom mieste, práca je zábavou
• Príležitosť sa rozvíjať a rásť s medzinárodnou rastúcou spoločnosťou
• Fixná pracovná doba. Žiadne nočné smeny.
• prostredie, ktoré uznáva, oceňuje a využíva jedinečné talenty a príspevky všetkých jednotlivcov, menovite VÁS.
• Skalná pevná značka v kombinácii so štartovacím duchom

V súčasnosti hľadáme nového člena tímu v našom Supply Chain Centre v Trnave.

Kvalita a služby sú Vašou vášňou a chcete s Vaším zamestnávateľom rásť a zdieľať úspechy? Ak ste pripravení na nové výzvy, príďte k nám! Tešíme sa na potenciálnych ľudí ako ste Vy, ako súčasť nášho tímu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Pekár / Cukrár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky ...
• potravinárske vzdelanie + predchádzajúce skúsenosti na výrobnej linke (potravinársky priemysel)
• Slovenský jazyk písomom aj slovom (angličtina je plus, avšak nie povinná)
• Platný vodičský preukaz (výkon práce v Trnave)
• Orientácia na zákazníka a výsledok
• Zameranie na kvalitu a proaktivita
• Zodpovednosť a zameranie na detail

Predstavujeme Vám nadnárodnú značku v potravinárskom priemysle a pripravujeme sa na vstup na stredoeurópsky trh. Naše faktory úspechu sú naši zamestnanci, ich skúsenosti, odhodlanie a vášeň. Chcete pracovať pre úspešnú spoločnosť, ktorá neustále rastie a ktorá má zamestnancov na prvom mieste? Kvalita a služby sú Vašou vášňou a chcete s Vaším zamestnávateľom rásť a zdieľať úspechy? Radi by sme sa s Vami stretli!

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3135343  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: € 1000,--