Prevádzkový manažér/-ka (junior) - vedúci pracovnej zmeny

DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka

Miesto práce
OC Aupark, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 820 € (bližšie na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý je samostatný, má rád ľudí a vie byť pre nich motiváciou, má vášeň pre spotrebnú elektroniku a nikdy nemiznúci úsmev na tvári. Ste to VY? Ak ste odpovedali ÁNO, tak neváhajte a ozvite sa nám!

STAČÍ AK MÁTE CHUŤ PRACOVAŤ, VŠETKO OSTATNÉ VÁS NAUČÍME :-)

Čo bude Vašou úlohou?
Ako vedúci pracovnej zmeny, ktorý je v priamej podriadenosti manažéra predajne, budete mať na starosti:
- riadenie tímu predavačov (kontrola a plánovanie dochádzky, podieľanie sa na výbere zamestnancov, hodnotenie pracovníkov, vedenie motivačných pohovorov...)
- zaškoľovanie nových zamestnancov a práca s nimi po dobu skúšobnej lehoty, koučovanie predajného tímu (mäkké a tvrdé zručnosti), úzka spolupráca s trénerom pri organizovaní školiacich programov
- obsluha zákazníkov a s tým spojený predaj tovaru a služieb, dokladanie tovaru
- zaisťovanie toku tovaru, tvorba zákazníckych objednávok tovaru, zvládnutie príjmu a vybavenie zákazníckych a predpredajných reklamácií, riešenie problémových reklamácií so zákazníkmi
- komunikácia s vedením spoločnosti, s centrálou, príprava týždenných a mesačných reportov
- otváranie a zatváranie predajne
- spoluzodpovednosť za výsledky predajne
- zastupovanie vedúceho predajne počas jeho neprítomnosti
- priebežné sebavzdelávanie v obore

Po adaptácii v našej spoločnosti a osvojení si zručností a schopností nastavených procesov Vám ponúkame možnosť prechodu z juniorskej pozície na pozíciu prevádzkového manažéra.

Naše výhody pre Vás:
-zodpovedná a samostatná pozícia v rámci tímu manažmentu predajne s možnosťou sebarealizácie
-zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 25-ročnou tradíciou
-firemný systém vzdelávania, tréningy produktových znalostí a predajných zručností
-možnosť ďalšieho kariérneho rastu
-práca v mladom kolektíve s najmodernejšou technikou
-motivujúce ohodnotenie
-príjemné klimatizované pracovné prostredie
- nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas

Naše benefity pre Vás:
• výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov, ale i pre rodinných príslušníkov
• tri dni plateného voľna z osobných a zdravotných dôvodov
• zľavy na nákup elektroniky
• príspevok na údržbu firemného oblečenia vo výške 50 € v čistom za mesiac
• karta MultiSport
• poistenie zodpovednosti
• rizikové životné poistenie
• cestovné poistenie
• letný tábor pre deti od 6 do 14 rokov

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Počet rokov praxe

maloobchod
1

- prax na podobnej pozícii vítaná
- skúsenosti s vedením menšieho počtu ľudí
- výhodou sú produktové znalosti a znalosť maloobchodného prostredia
- aktívnosť, komunikatívnosť, obchodný duch
- dôslednosť a zmysel pre detail
- výborné organizačné schopnosti
- prirodzená autorita
- schopnosť stanoviť si priority a presadzovať zmeny
- schopnosť viesť a motivovať tým podriadených pracovníkov
- samostatnosť, flexibilita

DATART je popredným maloobchodným predajcom zameraným na spotrebnú elektroniku. Spoločnosť DATART INTERNATIONAL, a.s., Křižíkova 148/34 Praha 8, Česká republika podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom organizačnej zložky DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a zamestnávame vyše 1000 ľudí v našom predajnom reťazci, ktorý tvorí 35 predajní v Českej republike a 14 na Slovensku.

Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Zadunajská cesta 10
851 01 Bratislava
ID: 3164426   Dátum zverejnenia: 25.10.2017