Programátor intranetových webových aplikácií

Dataphone, spol. s r.o.

Miesto práce
Galvaniho 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

programovanie logistických aplikácií pre sledovanie pohybu tovaru v sklade pomocou webového rozhrania. Služobné cesty do zahraničia sú pravidlom. Nemčina na komunikatívnej úrovni a znalosť serverového skriptovacie jazyka sú vítané

Hľadáme freelancer programátora so skúsenosťami v technológii PHP a SQL pre posilnenie tímu pre existujúce projekty, s možnosťou ďalšieho profesného rastu v .NET prostredí. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
PHP - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibitita, zodpovednosť, presnosť a samostatnosť

Die Dataphone AG ist ein integrierter Systemanbieter für Filial- und Lagerlogistiklösungen. Wir begleiten Marktführer in ihrer Branche über den gesamten Entwicklungsprozess. Dafür setzen wir eigene Software-Produkte ein, welche wir laufend weiterentwickeln. Zusammen mit unseren Kunden modellieren wir Prozesse, welche im Haus umgesetzt und in unsere moderne Logistikplattform integriert werden.
Wir kennen keine Wirtschaftskrise, sind in unserem anspruchsvollen Umfeld erfolgreich unterwegs und suchen dringend mehrere motivierte und engagierte

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3558330  Dátum zverejnenia: 15.5.2020