Poradíme Vám?

IT Sales Manager pre Retail

Datapac s.r.o.

Miesto práce
Elektrárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacmzda závisí od seniority kandidáta + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného obchodníka, ktorý zastreší proces maximalizácie obchodného potenciálu nášho pokrokového produktu: retailového informačného systému.

Jednotlivé aktivity:
- dizajn a implementácia strategických obchodných plánov súvisiacich s rozvojom potenciálnych klientov
- akvizícia a následný rozvoj obchodných príležitostí v oblasti retailových systémov
- udržiavanie neustáleho rastu a dodržiavanie stanovených cieľov
- samostatné riadenie obchodných činností
- monitoring obchodných aktivít a štatistík z toho vyplývajúcich; úzka komunikácia s vedením spoločnosti
- identifikácia ďalšieho obchodného potenciálu produktu
- sledovanie najnovších trendov na trhu

Datapac je stabilná firma s rodinnou atmosférou. Spoločne trávime čas v práci, spoločne oslavujeme, spoločne prežívame úspechy aj neúspechy.
Párkrát do roka ťa vytiahneme na spoločnú chatu alebo teambuilding, nech si vyvetráš hlavu.

A okrem toho:
- zaujímavé projekty na medzinárodnej úrovni
- kreatívny tím plný technologických nadšencov
- neformálne firemné prostredie, kde bez rozmýšlania môžeš každému tykať
- odborné a softskillové školenia, ktoré si môžeš sám vybrať
- možnosť homeoffice a sick day
- príspevky na stravovanie i počas dovolenkových dní
- možnosť odskočiť si k lekárovi
- voľné dni medzi sviatkami (nad rámec zákona)
- podpora pohybu napríklad multisport kartou, posilňovňou alebo ping- pongom
- hodiny anglického jazyka priamo vo firme

Zaujalo ťa to a trúfaš si? Tak potom nám zašli svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Budeme sa tešiť .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v oblasti retailových procesov
- skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii (oblasť IT Retail veľkou výhodou)
- dynamická osobnosť zapálená pre ďalší rozvoj a získavanie nových vedomostí
- výrazné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- schopnosť efektívne pracovať a riadiť obchodné prípady od plánu až po uzavretie zmluvy
- všeobecná znalosť technických a technologických trendov
- anglický jazyk na úrovni C1

Datapac je firma, v ktorej sa skĺbila viac ako 20 ročná tradícia s inováciami. Hlavnou činnosťou je vývoj a implementácia retailového informačného systému pre siete maloobchodu, čerpacích staníc či gastro biznisu. Spravujeme infraštruktúry našich zákazníkov, zákaznícke systémy v oblasti retailu, datawarehouse a reportingu. V oblasti business intelligence a pokročilej analytiky držíme krok s najnovšími trendmi a technológiami. O našej kvalite vypovedá aj to, že v tom, čo robíme, sme veľmi silnou konkurenciou na európskom trhu.
Ak si o Datapacu ešte nepočul, určite poznáš našich klientov na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

IP Centrum, Elektrárenská 4, blok B
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto 8

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Rudolf Rus
E-mail: poslať životopis
ID: 4180841  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac