Data Scientist v stabilnej firme s rodinnou atmosférou

Datapac s.r.o.

Miesto práce
Elektrárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacvýsledná mzda bude závisieť od skúseností a seniority konkrétneho kandidáta (+ možné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Podpora pri rozvoji produktu zameraného na speech-to-text analýzu po produktovej stránke aj analyticko-konzultačnej stránke
2. Úlohy v oblasti dátovej prípravy
3. Podieľať sa na definovaní štandardov dátového modelovania
4. Podieľanie sa na tvorbe vlastných analytických scriptov pre textovú analytiku
5. Príprava analytických a prediktívnych modelov z rôznych oblastí
6. Spolupráca na vývoji nových analytických nástrojov, identifikovanie potrieb pre začatie vývoja, prieskum ohľadom aktuálnych trendov a možností

Datapac je stabilná firma s rodinnou atmosférou. Spoločne trávime čas v práci, spoločne oslavujeme, spoločne prežívame úspechy aj neúspechy.
Párkrát do roka ťa vytiahneme na spoločnú chatu alebo teambuilding, nech si vyvetráš hlavu a keď prejdú tieto koronové časy, bude to viac ako prospešné.

Ešte stále málo? Tak spomenieme ešte:

- zaujímavé projekty na medzinárodnej úrovni
- kreatívny tím plný technologických nadšencov
- neformálne firemné prostredie, kde bez rozmýšľania môžeš každému tykať
- veľká firemná kuchyňa
- odborné a softskillové školenia, ktoré si môžeš sám vybrať
- voľné dni medzi sviatkami (nad rámec zákona)
- podpora pohybu napríklad multisport kartou, posilňovňou, tenisom, basketbalom, futbalom alebo ping-pongom
- hodiny anglického jazyka priamo vo firme

Zaujalo ťa to a spĺňaš naše požiadavky? Tak potom neváhaj a pošli svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Python - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Prediktívne modelovanie - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kreatívneho a logicky uvažujúceho analytika so školskou alebo pracovnou skúsenosťou s prediktívnym modelovaním, ktorý dokáže uchopiť špecifický sektor trhu (retail).
Predpokladáme vysokú schopnosť a ochotu učiť sa.
Rovnako tak je dôležitá schopnosť vytvoriť špecifikáciu na základe business požiadaviek a schopnosť rozvinúť myšlienku k realizácii.
Je dôležité byť tímovým hráčom, ktorý sa dohovorí po anglicky (medzinárodné projekty, zahraniční klienti).

Datapac is an innovative company, leader in information technologies for retail chains and gas stations. Main activity is the development and implementation of information systems for management and administration of retail chains. We are one of the top providers in this segment in Europe. We also manage infrastructure of our clients, client systems in the area of retail, data warehouse and reporting.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4070064  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac