Senior Sales Manager pre EcoTank. Pomôž nám tvoriť udržateľnejšiu budúcnosť

Datapac s.r.o.

Miesto práce
Elektrárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacmzda závisí od seniority kandidáta + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Máš chuť sa podpísať pod inovatívne riešenie podporujúce životné prostredie?
• Si rodený obchodník, nemáš rád korporátny stereotyp a nebojíš sa výziev?
• Potrebuješ pri predaji dokonale veriť sile produktu?

Tak si na správnom mieste!

EcoTank je výrobca unikátneho, patentovaného riešenia dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov automobilov s výrazne pozitívnym vplyvom na životné prostredie. Jeho moderný dizajn, jednoduchá inštalácia a ľahká obsluha ho predurčuje k tomu, aby sa stal celosvetovým štandardom pre čerpacie stanice.

Aby sme náš zámer naplnili, hľadáme pre náš úspešný technologický startup EcoTank skúseného obchodníka, a to všetko pod záštitou IT firmy. Ak sa ti podarí dostať EcoTank do 15% čerpacích staníc v Európe, ročne dokážeme ušetriť tisíce ton plastových obalov a ty dostaneš k tomu štedré bonusy. To stojí za to, nie?

Čo sa od teba bude očakávať?:
- Identifikovanie a analyzovanie trhových príležitostí s cieľom získať nových korporátnych a SMB zákazníkov na Európskych a svetových trhoch (predovšetkým v oblasti retailového petrolejárskeho priemyslu – sietí čerpacích staníc, sietí dobíjacích staníc elektromobilov, retailových reťazcov)
- Riadenie jednotlivých obchodných prípadov od A po Z (vypracovanie, implementácia obchodných plánov, atď)
- Monitorovanie konkurenčných aktivít, ich analýza a návrhy akčných plánov
- Vytváranie vzťahového managmentu so svojim zákazníckym portfóliom
- Úzka spolupráca s ostatnými členmi tímu EcoTank a zabezpečenie prvotriednej podpory zákazníkom a partnerom (technický pre-sales a post-sales support)
- Reportovanie vývoja obchodných prípadov a zákazníckych návštev v systéme CRM, pravidelné forecastovanie očakávaných predajov
- Reprezentácia spoločnosti na veľtrhoch a tematických konferenciách

EcoTank je slovenský startup, ktorý sa už zastabilizoval v rámci SR a už žne úspechy v krajinách EÚ aj mimo. Jeho tím sa postupne rozrastá. Výhodou firmy je spriaznenosť so sesterskou firmou Datapac a teda zdieľanie moderných priestorov s terasou, super kolegov a aj benefitov ako:

- prostredie s rodinnou atmosférou, kde si všetci tykáme
- spoločne strávený čas v práci aj mimo práce na neformálnych stretnutiach.
- u nás je srdcom firmy kuchynka- vyskytuje sa tu všetko dôležité: ľudia, čerstvé správy zo sveta, čerstvý chlieb, sladké či slané pečivo, voňavá kávička, čaj či ovocie. Z času na čas sa niekto obetuje a pre všetkých navarí... a to je sveta žiť :P
- spoločné teambuildingy a školenia
- možnosti práce z domu, sick days a dni voľna nad rámec zákona
- angličtina priamo vo firme
- vlastná posilňovňa a vonkajšie ihrisko (tenis, futbal, ping pong...)

Zaujalo ťa to a trúfaš si? Tak potom nám zašli svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Budeme sa tešiť .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť, ťah na bránku, či samostatnosť vynecháme...lebo sa spoliehame, že skúsený obchodník toto v sebe prirodzene má a nemusíme o tom hovoriť. Sme náročnejší a hľadáme:

- Skúsenosti s predajom technických zariadení v B2B segmente minimálne 3 roky s preukázateľnými výsledkami v predaji (ideálne v SMB a korporátnom segmente)
- Schopnosť vyjednávať a prezentovať pridanú hodnotu technického produktu v B2B prostredí
- Skúsenosti s dosahovaním ročných target cieľov – tešíme sa, keď sa nám s nimi pochváliš
- Skúsenosti s key account managmentom a managmentom distribučnej siete
- Ochota cestovať (po SR i mimo)
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Vítaná je znalosť obchodno-ekonomických a skladových procesov (základné fakturačné procesy, základné skladové procesy atď.)

Datapac je firma, v ktorej sa skĺbila viac ako 20 ročná tradícia s inováciami. Hlavnou činnosťou je vývoj a implementácia retailového informačného systému pre siete maloobchodu, čerpacích staníc či gastro biznisu. Spravujeme infraštruktúry našich zákazníkov, zákaznícke systémy v oblasti retailu, datawarehouse a reportingu. V oblasti business intelligence a pokročilej analytiky držíme krok s najnovšími trendmi a technológiami. O našej kvalite vypovedá aj to, že v tom, čo robíme, sme veľmi silnou konkurenciou na európskom trhu.
Ak si o Datapacu ešte nepočul, určite poznáš našich klientov na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

IP Centrum, Elektrárenská 4, blok B
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto 8
ID: 4037510  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac